Forum notarialne - stricte unikalne
Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Klucz do techniki (/Forum-Klucz-do-techniki)
+--- Dział: Sprzęt komputerowy i internet (/Forum-Sprzet-komputerowy-i-internet)
+--- Wątek: Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? (/Thread-Wykonanie-analizy-strony-internetowej-pod-katem-SEO-%E2%80%93-co-to-jest)Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? - Lestek19 - 10-28-2019 09:21 AM

Wiecie może o co chodzi, jak w temacie? Od pewnego czasu interesuję się pozycjonowaniem i pośród usług znalazłem, że coś takiego może być potrzebne. Ja to się zatrzymałem na czasach, jak witryny się tylko linkowało…wyjaśni mi to ktoś?


Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? - zdecydowany - 10-28-2019 11:33 AM

To bardzo rozległe pojęcie, pod którym kryje się naprawdę wiele. Generalnie przeprowadzenie analizy stron pod kątem SEO to między innymi sprawdzenie jakości treści na witrynie. Muszą być dobre, zawierać odpowiednie frazy kluczowe, mieć odpowiednią długość. Do tego powinny być wartościowe. Dzisiaj stawia się na treści, które nie tylko opisują produkt czy usługę, ale mają także charakter poradnikowy.


Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? - Lestek19 - 10-28-2019 01:50 PM

I co później robi się z taką wiedzą?


Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? - zdecydowany - 10-28-2019 02:16 PM

No jak to co? Big Grin Jeśli jest potrzeba, to zmienia się wszystko pod kątem aktualnych standardów. Na przykład copywriterzy przygotowują na Twoją stronę nowe teksty, już pod katem SEO. Dobry content sprawia, że witryna lepiej się pozycjonuje. Proces ten jest szybszy i efektywniejszy, a przy tym tańszy.


Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? - Lestek19 - 10-28-2019 05:01 PM

No to faktycznie pozmieniało się bardzo dużo. Ciekawe ile za to wszystko zapłacę, bo będę musiał zlecić takie działania na swojej witrynie…


Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? - zdecydowany - 10-28-2019 07:03 PM

Ogólnie zawsze cena pozycjonowania strony www jest kwestią indywidualną. Wyceny dokonuje się pod katem konkretnego projektu, a wszystko musi poprzedzać analiza witryny, grupy docelowej, fraz i wielu innych rzeczy. Ogólnie to nawet, jeśli wyjdzie drogo, według mnie opłaca się. Zyskujesz większy ruch i wydane pieniądze zwracają się.


Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest? - Lestek19 - 10-28-2019 08:04 PM

Jasne, traktuję to jako inwestycję w firmę Wink Dzięki śliczne za pomoc, pozdrawiam!