Forum notarialne - stricte unikalne
Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Sprawy poważne (/Forum-Sprawy-powazne)
+--- Dział: Faceci i ich świat (/Forum-Faceci-i-ich-swiat)
+--- Wątek: Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. (/Thread-Poszukuje-gabinetu-w-Krakowie-z-masazem-sportowym)

Strony: 1 2

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - byczekFernando - 07-24-2017 02:47 AM

Jestem osobą, która stara się aktywnie żyć. Chodzę na sztuki walki, biegam, jeżdżę na rowerze. Ostatnio jednak mam sporo roboty w pracy, a to mnie ogranicza jeśli chodzi o ilość czasu, jaki mogę poświęcić na ruch. Kolega mi kiedyś mówił, że on chodzi na masaże sportowe, podobno dzięki nim da się utrzymać wysoką formę. Polecicie jakiś gabinet?

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - Lestek19 - 07-24-2017 03:50 AM

A masaż sportowy nie służy przede wszystkim temu, żeby zregenerować mięśnie? Zawsze z tym mi się kojarzyło, że jak na przykłąd był duży wysiłek, to żeby nie uległy uszkodzeniu to się właśnie idzie na taki masaż.

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - 3ząb - 07-24-2017 06:05 AM

To też Smile Generalnie masaże sportowe mogą rozgrzewać mięśnie, właśnie pomóc utrzymać formę, ale też i relaksują po wysiłku, więc jest mniejsze ryzyko kontuzji.

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - siostradiabla - 07-24-2017 08:34 AM

A jak w ogóle wygląda taki masaż?

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - 3ząb - 07-24-2017 09:57 AM

Generalnie masaż polega na tym, że się odpowiednio ugniata i głaszcze mięśnie. Trwa on zazwyczaj od 30-120 minut, to już zależy od samej osoby, na ile chce się zdecydować.

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - byczekFernando - 07-24-2017 11:22 AM

Wyglądasz na obeznanego w temacie, kojarzysz jakiś gabinet?

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - 3ząb - 07-24-2017 12:16 PM

Niestety, póki co sam jestem w trakcie szkolenia się, ale jak już skończe, to zapraszam do siebie Smile

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - igabardotka - 07-24-2017 12:25 PM

Za to ja wiem, gdzie możesz się udać w Krakowie na masaż sportowy Smile Jest świetny gabinet, o którym więcej przeczytasz pod adresem http://www.alanmed.eu/masaz-sportowy.html. Tu masz też od razu odnośnik do właśnie masażu sportowego. Masz dokładnie opisane, na czym on polega. Panowie znają się na rzeczy, a sam masaż to istna bajka. Możesz też od razu zarejestrować się online, co jest wygodne, tak myślę Smile

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - byczekFernando - 07-24-2017 12:46 PM

A jak wyglądają ceny tam?

Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym. - igabardotka - 07-24-2017 02:25 PM

Według mnie są bardzo korzystne. Zresztą, masz cennik na stronie.