Forum notarialne - stricte unikalne
Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Klucz do techniki (/Forum-Klucz-do-techniki)
+--- Dział: Pozostałe urządzenia (/Forum-Pozostale-urzadzenia)
+--- Wątek: Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. (/Thread-Szukam-kogos-kto-robi-serwis-i-nabijanie-klimatyzacji-w-Lublinie)

Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. - KratkaLiniaKratka - 07-18-2017 11:40 AM

Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie. Posiadam swoje trzy lokale gastronomiczne właśnie w tym mieście i z racji że przyszło lato to chciała bym aby ktoś sprawdził u mnie klimatyzację i ewentualnie nabił je jeżeli będzie taka potrzeba. Znacie kogoś sprawdzonego?

Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. - Cosmonauta - 07-18-2017 01:17 PM

No a co z firmą która zakładała dla ciebie te urządzanie? Najlepiej do nich się zgłosić bo oni najlepiej wiedza jak serwisować maszyny danych producentów i na pewno będzie to dużo szybsze i dużo tańsze.

Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. - KratkaLiniaKratka - 07-18-2017 03:36 PM

Każdy lokal który posiadam bym kupowany od poprzednich właścicieli i niestety nie mam dokumentacji od tych urządzeń. Z tego co wiem to nie są to jakieś nowe urządzenia więc nie wiem czy firma która to montowała wgl jeszcze istnieje.

Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. - byczekFernando - 07-18-2017 04:26 PM

Szukaj kogoś w pobliżu. Akurat jeżeli chodzi o serwis i nabijanie to nie trzeba szukać nie wiadomo jakiej firmy bo są to na tyle proste czynności ze nawet amator by sobie poradził Wink

Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. - Lestek19 - 07-18-2017 05:20 PM

Tak tak, później się coś popsuje i szukaj wiatru w polu Tongue Mój znajomy już tak raz na szybko zamawiał serwis bo mu się klimatyzacja w lokalu popsuła i faktycznie, gościu przyjechał i zrobił ale jak się później okazało to klima była nieszczelna i tylko wydał niepotrzebnie pieniądze na nabijanie.

Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. - 3ząb - 07-18-2017 07:02 PM

Znam jedną firmę która zajmuje się nabijaniem klimatyzacji w Lublinie. Znajdziesz ich na stronie http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacja/nabijanie-klimatyzacji. Firma na rynku już bardzo bardzo długo więc nie masz się co martwić że przyjedzie do ciebie ktoś kto nie zna się na rzeczy Wink

Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie. - KratkaLiniaKratka - 07-18-2017 07:17 PM

No i super, właśnie o coś takiego mi chodziło. Dzięki wielkie za pomoc, mam nadzieje ze maja troche wolnego czasu Wink