Forum notarialne - stricte unikalne
Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Księga życia (/Forum-Ksiega-zycia)
+--- Dział: Nasze dzieci i rodziny (/Forum-Nasze-dzieci-i-rodziny)
+--- Wątek: Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? (/Thread-Dyplom-na-pasowanie-przedszkolaka-%E2%80%93-czy-mozna-cos-takiego-zamowic-w-necie)

Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - igabardotka - 06-30-2017 11:14 AM

Witam, potrzebuje cos takiego jak dyplom na pasowanie przedszkolaka. Czy takie rzeczy można zamówić np. gdzieś w necie?

Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - niewinna - 06-30-2017 01:47 PM

Myslę, ze bez problemu wyszukasz takie wzory do sciagniecia.

Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - igabardotka - 06-30-2017 04:27 PM

Ale ja nie chce sciagnac, bo nie mam na czym wydrukować, tylko chciałabym już takie gotowe, które można od razu wypisac i wreczyc dzieciom.

Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - niewinna - 06-30-2017 05:58 PM

A okej, to pewnie trzeba by było poszukać jakiego sklepu online.

Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - igabardotka - 06-30-2017 06:44 PM

No wlasnie o cos takiego mi chodzi Smile

Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - wyskokowa - 06-30-2017 07:24 PM

Znalazłam coś takiego dla Ciebie: http://www.bialyatrament.pl/pl/pasowania-na-przedszkolaka. Z tego, co rzuciłam okiem, to niektóre są naprawdę bardzo fajnie zaprojektowane, bo maja to co dzieci najbardziej lubia czyli krasnoludki, zwierzątka. Ale najbardziej spodobał mi się taki rozkładany dyplom na pasowanie przedszkolaka - na pewno szybko go wychwycisz, bo się wyróżnia Smile

Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - igabardotka - 06-30-2017 08:24 PM

O taki byłby fajny, dobrze sprawdze sobie. A cennik tam jest?

Dyplom na pasowanie przedszkolaka – czy można coś takiego zamówić w necie? - wyskokowa - 06-30-2017 09:29 PM

jest Smile