Forum notarialne - stricte unikalne
Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Księga życia (/Forum-Ksiega-zycia)
+--- Dział: Na naukę przyszedł czas (/Forum-Na-nauke-przyszedl-czas)
+--- Wątek: Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? (/Thread-Na-co-zwrocic-uwage-poszukujac-oferty-coachingu-w-Poznaniu)Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? - 3ząb - 03-29-2017 12:24 PM

Hej. Brak mi doświadczenia w szkołach uczących tych zdolności miękkich i nie do końca wiem czym się kierować przy wyborze takiego miejsca. Jesteście w stanie mi coś podpowiedzieć? Może w ogóle znacie jakąś profesjonalną szkołę w stolicy wielkopolski, ewentualnie gdzieś w bliskich okolicach?


Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? - plastelina18 - 03-29-2017 02:02 PM

Cóż, najważniejsze będzie chyba niestety doświadczenie tych trenerów. Na czym konkretnie zależy Ci jeśli chodzi o te szkolenia? Zawsze musisz sprawdzać kompetencje, doświadczenie zawodowe, ewentualne sukcesy. W dobrej szkole sami Ci się tym pochwalą, taka jest prawda Wink


Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? - LatinoLOVEr - 03-29-2017 04:02 PM

W zasadzie już po wejściu do takiej szkoły można dużo powiedzieć. To jak wygląda wnętrze, jak zorganizowane są sale szkoleniowe. Widać czy dana szkoła profesjonalnie podchodzi do tej kwestii. Uwierz, że dobre wyposażenie takiej szkoły jest bardzo kosztowne i jeśli szkołę na to stać to musi dobrze zarabiać, czyli cieszyć się dużym powodzeniem.


Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? - silnyroman - 03-29-2017 05:11 PM

Hej Kolego! Bardzo ładnie masz to wszystko opisane na tej stronce trainbrain.com.pl/2016/10/17/na-co-warto-zwrocic-uwage-przy-wybieraniu-szkolenia/, polecam lekturę w wolnej chwili Wink Tak swoją drogą tam właśnie mają świetną ofertę coachingu w Poznaniu, dopasowują się do potrzeb danej grupy, a i właśnie grupy szkoleniowe są niewiekie, świetnie się wiedzę przyswaja w takich warunkach.


Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? - 3ząb - 03-29-2017 07:53 PM

Ano właśnie, wielkośc grupy jest ważna, tylko skąd ja mam to wiedzieć…


Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? - plastelina18 - 03-29-2017 08:55 PM

Jak to skąd, wystarczy przeczytać ofertę, a jeśli nie ma tego napisanego wprost to porozmawiać z przedstawicielem szkoły.


Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu? - 3ząb - 03-29-2017 09:51 PM

W sumie racja, dzięki za cynk o tej szkole, sprawdzę ją.