Forum notarialne - stricte unikalne
Typowe produkty dla seniorów, osób chorych - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Klucz do techniki (/Forum-Klucz-do-techniki)
+--- Dział: Pozostałe urządzenia (/Forum-Pozostale-urzadzenia)
+--- Wątek: Typowe produkty dla seniorów, osób chorych (/Thread-Typowe-produkty-dla-seniorow-osob-chorych)Typowe produkty dla seniorów, osób chorych - byczekFernando - 01-05-2017 06:45 AM

Mamy ze znajomymi czasami dziwne tematy. Gadaliśmy teraz o tym, co by się stało gdyby ktoś starszy z naszej rodziny nagle zaniemógł, zachorował itp. Co byśmy zrobili, jak byśmy się zabrali za opiekę. Wszyscy zgodnie stwierdzili że żadne ośrodki nie wchodzą w grę. I teraz tak się zastanawiam – skąd wziąć odpowiednie akcesoria? I z czego się w ogóle korzysta przy takiej opiece?


Typowe produkty dla seniorów, osób chorych - Lestek19 - 01-05-2017 09:27 AM

Faktycznie ciekawy temat na rozmowę w gronie znajomych, ale trzeba przyznać że całkiem niegłupi! A co do potrzebnych rzeczy – sprzęt jest ważny ale najważniejsza jest miłość do tego człowieka, serce i chęć pomocy.


Typowe produkty dla seniorów, osób chorych - KratkaLiniaKratka - 01-05-2017 11:24 AM

Dokładnie, potrzeba dobrego serca i zaangażowania. Czasami też wiele cierpliwości czy nawet poświęcenia... A z rzeczy praktycznych co... Z pewnością nasadka na sedes - ABA MEDICA S.A. ma różne modele w przystępnych cenach.


Typowe produkty dla seniorów, osób chorych - 3ząb - 01-05-2017 11:52 AM

Takie osoby mają różne specyficzne potrzeby, czasami związane z kwestiami medycznymi. Bywa że potrzebna im domowa rehabilitacja abamedica24.pl/14-przyrzady-do-rehabilitacji. Takowa się nie obejdzie bez odpowiedniego sprzętu.


Typowe produkty dla seniorów, osób chorych - feministka - 01-05-2017 12:17 PM

Nie wszyscy są niestety gotowi żeby się zaopiekować kimś nawet bardzo bliskim w takiej podbramkowej sytuacji. Ja nie wahałabym się wcale. Gdyby chodziło o rodziców czy dziadków ale też inne bliskie osoby zaangażowałabym się w pomoc. Nie wyobrażam sobie jak można kogoś ważnego oddać pod opiekę obcych ludzi.


Typowe produkty dla seniorów, osób chorych - LatinoLOVEr - 01-05-2017 03:13 PM

Ciężko przewidzieć jakiego typu pomocy będzie potrzebowała taka osoba. U starszych ludzi częstym problemem są żylaki, wtedy rajstopy specjalne można kupić: abamedica24.pl/129-veera-silver. I generalnie znajdzie się więcej tego.


Typowe produkty dla seniorów, osób chorych - wyskokowa - 01-05-2017 05:34 PM

Z całkiem podstawowych rzeczy przy opiece domowej ważna jest pielęgnacja ciała, wtedy takie coś jest potrzebne: abamedica24.pl/42-kompresy-. Czasami też przy opatrunkach są niezbędne.