Forum notarialne - stricte unikalne
Pielgrzymka do Camino de Santiago - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Księga życia (/Forum-Ksiega-zycia)
+--- Dział: Kiedy podróżujemy i zwiedzamy (/Forum-Kiedy-podrozujemy-i-zwiedzamy)
+--- Wątek: Pielgrzymka do Camino de Santiago (/Thread-Pielgrzymka-do-Camino-de-Santiago)

Pielgrzymka do Camino de Santiago - LatinoLOVEr - 12-14-2016 10:46 AM

Witam wszystkich. Planuje wybrać się z grupą moich przyjaciół na pielgrzymkę do Camino de Santiago, czyli po polsku Droga św. Jakuba. Jest to jeden z najpopularniejszych szlaków pielgrzymkowych. Chcielibyśmy, aby to była zorganizowana pielgrzymka obejmująca noclegi oraz zwiedzanie. Czy ktoś z Was był może n a czymś takim i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami?

Pielgrzymka do Camino de Santiago - IwonaZ - 12-14-2016 11:09 AM

Witaj. Pielgrzymki są wielkim duchowym przeżyciem. Byłam już na kilku w swoim życiu, także na pielgrzymce do Camino de Santiago, gdzie celem jest Katedra w Santiago de Compostela, która jest przepiękna i robi niesamowite wrażenie. Było to jedno z wielu miejsc, które wtedy odwiedziliśmy, ponieważ mieliśmy taką objazdową pielgrzymkę po wielu miejscach.

Pielgrzymka do Camino de Santiago - 3ząb - 12-14-2016 01:28 PM

Cześć. Podobnie jak moja poprzedniczka byłem na pielgrzymce, która obejmowała wiele miejsc. Wyruszyliśmy z Poznania, dotarliśmy do Lourdes, a następnie do Santiago de Compostela, gdzie zwiedziliśmy bazylikę św. Jakuba i miasto. Dalej udaliśmy się na zwiedzanie Fatimy, Lizbony, Barcelony i jeszcze kilku mniejszych miast po drodze. Świetna organizacja całej wycieczki i zdecydowanie mogę polecić Ci taką formę podróży.

Pielgrzymka do Camino de Santiago - Cosmonauta - 12-14-2016 01:49 PM

Witam. Pielgrzymki to coś niezapomnianego. Sama byłam na dwóch, z czego jedna odbyła się zagranicę w to samo miejsce, gdzie ty się wybierasz. Jechaliśmy wtedy z biurem pielgrzymkowym, które zajmuje się organizacją takich wyjazdów. W ciągu roku mają kilka takich wyjazdów, więc z łatwością jest się na coś takiego załapać.

Pielgrzymka do Camino de Santiago - cptflint - 12-14-2016 04:39 PM

Cześć! Bardzo polecam Ci wyjazd na pielgrzymkę właśnie w to miejsce. Jest to jeden z najważniejszych szlaków pielgrzymkowych dla chrześcijan. Tras jest wiele, więc można wybierać. Także myślę, że najlepszą opcją jest wybór zorganizowanych pielgrzymek z większą ilością osób.

Pielgrzymka do Camino de Santiago - KratkaLiniaKratka - 12-14-2016 07:14 PM

Hej, również byłam na pielgrzymce z zorganizowaną grupą przez biuro podróży i myślę, że jest to najciekawsze i zarazem najwygodniejsza forma wyjazdu. Byłam w Santiago de Compostela i z całego serca polecam!