Forum notarialne - stricte unikalne
Gdzie można tanio kupić szczelne okna? - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Nie pasujące nigdzie indziej (/Forum-Nie-pasujace-nigdzie-indziej)
+--- Dział: Inne (/Forum-Inne)
+--- Wątek: Gdzie można tanio kupić szczelne okna? (/Thread-Gdzie-mozna-tanio-kupic-szczelne-okna)

Gdzie można tanio kupić szczelne okna? - Modystka2000 - 08-24-2016 04:02 AM

Witam, w miarę taniego producenta okien. Będę kupować ich dużo bo chyba z dwanaście sztuk albo więcej. Dlatego nie ukrywam od razu, ze zależy mi na cenie.

Gdzie można tanio kupić szczelne okna? - 3ząb - 08-24-2016 07:02 AM

Tanio wyjdą ci okna pcv, możesz je znaleźć tutaj producentokien.eu/okna-pcv/ . Ogólnie okna z pcv są bardzo dobre. Szczelne i energooszczędne, jeśli zależy ci na oszczędnościach to kup plastikowe okna, bo na dłuższą metę to się po prostu opłaca.

Gdzie można tanio kupić szczelne okna? - plastelina18 - 08-24-2016 09:08 AM

Dokładne ceny okien znajdziesz tutaj producentokien.eu/cennik/ . Możesz sobie porównać jakie okna wyjdą ci najkorzystniej. Wszystko zależy od wielkości, wymiarów i rodzaju takiego okna. W innych cenach sa uchylne a w innych rozwieralne.

Gdzie można tanio kupić szczelne okna? - Lestek19 - 08-24-2016 11:00 AM

Zgadzam się to bardzo dobry producent okien. A jeżeli chodzi o ceny to są stosunkowo niskie w porównaniu do innych producentów na polskim rynku.

Gdzie można tanio kupić szczelne okna? - zgarbiona - 08-24-2016 12:26 PM

Najtaniej kupisz okna na producentokien.eu. Niskie ceny wynikają z ich masowej produkcji. Mogą narzucać niskie marże, bo produkują tego naprawdę dużo. Poza tym z tego co wiem możesz negocjować cenę, a jeśli bierzesz więcej okien na raz może dostaniesz jakieś korzystne zniżki. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z nimi i pogadaj. Są naprawdę do dogadania, trzeba tylko do nich podejść jak do ludzi.

Gdzie można tanio kupić szczelne okna? - Modystka2000 - 08-24-2016 02:50 PM

Aha, dzięki, zadzwonię i się dowiem, może faktycznie będzie coś korzystnego dla mnie. W sumie cennik wygląda całkiem nieźle. Myślę, ze już nie musze dalej szukać. To mi wystarczy.

Gdzie można tanio kupić szczelne okna? - zgarbiona - 08-24-2016 05:33 PM

Powodzenia w dalszych pracach wykończeniowych.