Forum notarialne - stricte unikalne
Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie? - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Sprawy poważne (/Forum-Sprawy-powazne)
+--- Dział: Problemy i troski (/Forum-Problemy-i-troski)
+--- Wątek: Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie? (/Thread-Gdzie-znajde-markowe-naturalne-produkty-w-internecie)Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie? - KratkaLiniaKratka - 07-22-2016 01:11 PM

Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się produkty typu eko i naturalne. Nie mam czasu na szukanie w markecie takich rzeczy dlatego idę na łatwiznę i szukam sklepu internetowego. Czy ktoś może mi dać jakiś link?


Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie? - feministka - 07-22-2016 02:17 PM

Tak jak mówisz, ostatnio jest niezły bzik na punkcie zdrowej żywności. W sklepach robią już nawet odpowiednie alejki gdzie znajdziesz takie produkty. Ja mam adres jednej takiej strony więc może ona ci coś pomoże. Link wysyłam w prywatnej.


Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie? - byczekFernando - 07-22-2016 04:54 PM

Kupowałem mojej żonie na prezent urodzinowy taki zestaw kosmetyków naturalnych. Znajdziesz je na sklepnaszezdrowie.pl/pl/producer/LAVERA/24. Ogólnie to bardzo polecam sklep bo doradzili mi przy wyborze i bardzo szybko wszystko było załatwione. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.


Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie? - Lestek19 - 07-22-2016 05:09 PM

Też myślałem o podobnym prezencie. Kosmetyki zawsze się przydają a takie naturalne mogą zrobić wrażenie na mojej kobiecie. Czy faktycznie widzicie lepsze efekty po stosowaniu takich naturalnych kosmetykach? Jestem bardzo ciekawy.


Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie? - niezalezna - 07-22-2016 06:05 PM

Może nie tyle co widać lepsze efekty tylko utrzymują się one dłużej i są bardziej widoczne. Mnie interesował amarantus sklep o którym piszecie to jedyne miejsce gdzie znalazłam ten produkt od mojego ulubionego producenta.


Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie? - KratkaLiniaKratka - 07-22-2016 07:01 PM

W takim razie dzięki za odpowiedzi i namiary. Zaraz zobaczę co mogę tam ciekawego znaleźć.