Forum notarialne - stricte unikalne
Co lepsze, panele szklane czy typowe płytki ceramiczne? - Wersja do druku

+- Forum notarialne - stricte unikalne (http://notariusz-pszczyna.pl)
+-- Dział: Księga życia (/Forum-Ksiega-zycia)
+--- Dział: Nasze cztery kąty (/Forum-Nasze-cztery-katy)
+--- Wątek: Co lepsze, panele szklane czy typowe płytki ceramiczne? (/Thread-Co-lepsze-panele-szklane-czy-typowe-plytki-ceramiczne)

Co lepsze, panele szklane czy typowe płytki ceramiczne? - byczekFernando - 02-03-2016 01:51 PM

Kupiliśmy z żoną nowe mieszkanie i zastanawiamy się nad sposobem urządzenia łazienki. Żona ciągle namawia do położenia na ścianie płytek szklanych, takich z nadrukowanym w środku obrazkiem ze zdjęcia, ale ja jestem zwolennikiem tradycyjnych kafelek. Boję się, że z czasem te panele zaczną pękać. W końcu to tylko szkło. Poza tym nie mam pojęcia jak to się kładzie na ścianie.

Co lepsze, panele szklane czy typowe płytki ceramiczne? - wiernaWera09 - 02-03-2016 03:45 PM

Lepiej posłuchaj żony, jak nie wyjdzie, będziesz miał na kogo zwalić winę Wink

Co lepsze, panele szklane czy typowe płytki ceramiczne? - Modystka2000 - 02-03-2016 05:49 PM

Mi też strasznie podobają się panele szklane z zatopionym obrazem. To trochę tak, jakby założyć sobie w domu witraż. Super to wygląda. Szkoda, że wszyscy faceci to tacy tradycjonaliści. Posłuchaj żony to Twoja łazienka będzie ładniejsza, a co trwałości to nie martw się na zapas. To jest mocne szkło i na pewno nic się z nim nie stanie, no chyba że zaczniesz tłuc po nim młotkiem.