Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Potrzebna mi reklama sklepu, kto jest w tym dobry?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam niewielki sklep z ciekawymi artykułami, ale obroty nie powalają, Szukam więc kogoś, kto zrobiłby mi reklamę w Internecie. Słyszałam, że to bardzo pomaga i ludziom mocno wzrasta sprzedaż. Możecie polecić kogoś, kto się dobrze na tym zna?
To może zacznij sprzedawać na allegro?
Wiesz jaka jest konkurencja na allegro? Trzeba by mieć albo bardzo konkurencyjne ceny, albo wielką różnorodność artykułów. Poza tym prowizje itp. Tak mi się wydaje.
Jak masz niewielki asortyment to chyba nawet reklama nie pomoże. Słyszałem, że w takiej sytuacji nawet firmy które się tym zajmują odradzają wyrzucanie kasy na reklamę.
Ależ to nie tak. Sprzedaje artykuły dla dzieci i asortyment mam całkiem spory, ale jakoś mi nie idzie.
W takim razie reklama sklepu jest jak najbardziej na miejscu. Na twoim miejscu zgłosiłabym się tu: https://www.grupa-tense.pl/blog/10-skute...ame-firmy/. Znajdziesz tam specjalistów, których polem działania jest pozycjonowanie stron internetowych. Po pierwsze dobiorą ci odpowiednie dla asortymentu słowa kluczowe, dzięki którym twój sklep znajdzie się wysoko w rankingu firm w wyszukiwarce. Mogą też stworzyć reklamę kontekstową, która jest jedną z najskuteczniejszych. O innych możliwościach dowiesz się ze strony. Poczytaj trochę, ale wiedz, że to się naprawdę opłaca.
A jaką będę miała gwarancję, że nie wydam pieniędzy na darmo? Nie chciałabym też kasy utopić w coś, co nie ma szans powodzenia Sad
Już wcześniej ci ktoś pisał, że jeśli uznają, że reklama nic nie da, to ci o tym powiedzą. Jeśli przyjmą zlecenie, to jest pewne, że się uda.
No OK. Odezwę się do nich, zobaczę co mi powiedzą.
Przekierowanie