Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Poszukuję gabinetu w Krakowie z masażem sportowym.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jestem osobą, która stara się aktywnie żyć. Chodzę na sztuki walki, biegam, jeżdżę na rowerze. Ostatnio jednak mam sporo roboty w pracy, a to mnie ogranicza jeśli chodzi o ilość czasu, jaki mogę poświęcić na ruch. Kolega mi kiedyś mówił, że on chodzi na masaże sportowe, podobno dzięki nim da się utrzymać wysoką formę. Polecicie jakiś gabinet?
A masaż sportowy nie służy przede wszystkim temu, żeby zregenerować mięśnie? Zawsze z tym mi się kojarzyło, że jak na przykłąd był duży wysiłek, to żeby nie uległy uszkodzeniu to się właśnie idzie na taki masaż.
To też Smile Generalnie masaże sportowe mogą rozgrzewać mięśnie, właśnie pomóc utrzymać formę, ale też i relaksują po wysiłku, więc jest mniejsze ryzyko kontuzji.
A jak w ogóle wygląda taki masaż?
Generalnie masaż polega na tym, że się odpowiednio ugniata i głaszcze mięśnie. Trwa on zazwyczaj od 30-120 minut, to już zależy od samej osoby, na ile chce się zdecydować.
Wyglądasz na obeznanego w temacie, kojarzysz jakiś gabinet?
Niestety, póki co sam jestem w trakcie szkolenia się, ale jak już skończe, to zapraszam do siebie Smile
Za to ja wiem, gdzie możesz się udać w Krakowie na masaż sportowy Smile Jest świetny gabinet, o którym więcej przeczytasz pod adresem http://www.alanmed.eu/masaz-sportowy.html. Tu masz też od razu odnośnik do właśnie masażu sportowego. Masz dokładnie opisane, na czym on polega. Panowie znają się na rzeczy, a sam masaż to istna bajka. Możesz też od razu zarejestrować się online, co jest wygodne, tak myślę Smile
A jak wyglądają ceny tam?
Według mnie są bardzo korzystne. Zresztą, masz cennik na stronie.
Stron: 1 2
Przekierowanie