Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Czy usuwanie żylaków laserem boli?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim! Od dawna zastanawiam się nad usunięciem żylaków, teraz wpadło mi trochę gotówki dlatego temat znów jest na tapecie. Mam sporo pytań, nie ukrywam że troszkę się boję bólu i tego że po pewnym czasie żylaki znów się pojawią. Jak to było w waszym przypadku? Odpisujcie proszę bo niestety nie mam kogo zapytać, zadna z moich znajomych nie robiła czegoś takiego. Pozdrawiam.
Moja żona miała laserowe usuwanie żylaków ponad rok temu i jest bardzo zadowolona, ja oczywiście też Smile. Na skórze nie pojawiły się żadne przebarwienia a po jakichkolwiek żyłach, zgrubieniach itd ślad nie pozostał. Nogi prezentują się zupełnie inaczej, żona nie wstydzi się założyć krótszej spódniczki czy sukienki a wiadomo że kobiety lubią takie rzeczy. Czy ją bolało? Mówiła że odczuwała tylko delikatne mrowieniem, które trudno nazwać bólem.
Jaką metodą żona miała robiony zabieg? Też się nad tym zastanawiam szczególnie dlatego że ceny poszły znacznie do dołu, ale nie wiem na ile to skuteczne.
Fakt że teraz jest o wiele taniej niż kilka lat temu, ale jaki dokładnie to był zabieg to nie pamietam. Wiem że doradził nam go lekarz i tyle. Może to ci pomoże - http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/, wszystkie rodzaje zabiegów jakie wykonuje klinika w której była moja żona. Usuwanie żylaków laserem to jedna z najskuteczniejszych metod, z tego powodu się zdecydowaliśmy. Dla nas ważne było że nie trzeba przechodzić rehabilitacji. Właściwie z miejsca można wracać do swoich zajęć.
Byłam w klinice Ars Vena tydzień temu i jak narazie wrażenia bardzo pozytywne. Lekarz odpowiedział na moje pytania, po obejrzeniu nóg i krótkiej ankiecie podpowiedział co w moim przypadku byłoby najlepsze. Najwieksze wrażenie zrobiła na mnie cena bo sądziłam że bedzie to duży wydatek ale okazało się że nazbierałam za duzo kasy Big Grin
To bardzo dobra klinika. Kilka lat temu miałam tam usuwane żylaki metodą skleroterapii piankowej – swojego czasu novum które mogłam wykonać tylko tam bo nikt nie posiadał odpowiednich urządzen. Żylaki zniknęły na zawsze, nogi wyglądają pięknie, przebarwienia którymi tak straszą na róznych forach też nie wystapiły. Wszystko super Smile
Przekierowanie