Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie. Posiadam swoje trzy lokale gastronomiczne właśnie w tym mieście i z racji że przyszło lato to chciała bym aby ktoś sprawdził u mnie klimatyzację i ewentualnie nabił je jeżeli będzie taka potrzeba. Znacie kogoś sprawdzonego?
No a co z firmą która zakładała dla ciebie te urządzanie? Najlepiej do nich się zgłosić bo oni najlepiej wiedza jak serwisować maszyny danych producentów i na pewno będzie to dużo szybsze i dużo tańsze.
Każdy lokal który posiadam bym kupowany od poprzednich właścicieli i niestety nie mam dokumentacji od tych urządzeń. Z tego co wiem to nie są to jakieś nowe urządzenia więc nie wiem czy firma która to montowała wgl jeszcze istnieje.
Szukaj kogoś w pobliżu. Akurat jeżeli chodzi o serwis i nabijanie to nie trzeba szukać nie wiadomo jakiej firmy bo są to na tyle proste czynności ze nawet amator by sobie poradził Wink
Tak tak, później się coś popsuje i szukaj wiatru w polu Tongue Mój znajomy już tak raz na szybko zamawiał serwis bo mu się klimatyzacja w lokalu popsuła i faktycznie, gościu przyjechał i zrobił ale jak się później okazało to klima była nieszczelna i tylko wydał niepotrzebnie pieniądze na nabijanie.
Znam jedną firmę która zajmuje się nabijaniem klimatyzacji w Lublinie. Znajdziesz ich na stronie http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacj...imatyzacji. Firma na rynku już bardzo bardzo długo więc nie masz się co martwić że przyjedzie do ciebie ktoś kto nie zna się na rzeczy Wink
No i super, właśnie o coś takiego mi chodziło. Dzięki wielkie za pomoc, mam nadzieje ze maja troche wolnego czasu Wink
Przekierowanie