Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Korzystał ktoś z metody Orthokine w Warszawie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów Smile. Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat metody Orthokine, czy jest bezpieczna, skuteczna i gdzie w Warszawie można ją wykonać żeby było dobrze i niedrogo. Pozdrawiam.
Wejdź na rehmedicon.com bo moja znajoma chodziła do tego ośrodka na terapię Orthokine i naprawdę jej pomogło. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej metodzie leczenia, ale efekty mówią same za siebie. Pod wzgledem cen nie jest tak drogo jak możnaby sobie pomyśleć. Bo przecież przygotowanie białka nie jest chyba takie łatwe.
Przygotowanie białka? Na czym ta metoda polega tak w ogóle? Bo jeśli chodzi o mase no to białko można normalnie kupić prawie wszedzie.
Proszę o dokładniejsze dane ośrodka, przydałaby się pełna nazwa.
Nie chodzi o masę Tongue. Pełna nazwa to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rehmedicon, a terapia polega na stworzeniu białka na bazie krwi pacjenta dzieki czemu otrzymuje się w pełni wchłanialny materiał łagodzący zapalenia i inne dolegliwości. Słyszałam same dobre opinie na temat metody, miedzy innymi od mojej znajomej która miała powazne problemy z chodzeniem a dziś porusza się normalnie bez niczyjej pomocy.
Ciekawe, można gdzieś o tym poczytać? Tworzenie białka odbywa się w organizmie pacjenta czy zewnętrznie?
Tu powinny być wszystkie informacje na ten temat - https://rehmedicon.com/oferta/orthokine. Białko tworzy się na zewnątrz po pobraniu krwi od pacjenta. Chodzi o to żeby leczyć mało inwazyjnie, nowocześnie i tak naturalnie jak tylko to możliwe, na tym polega metoda Orthokine Warszawa jest jednym z niewielu miast gdzie mozna w ten sposób się leczyć. Na przykład moja rodzina z Gdańska rozważa np żeby na jakiś czas tu przyjechać w celu leczenia.
Dziękuję. Trochę interesuję się medycyną ale tak na swoją rękę i muszę przyznać ze brzmi to bardzo interesująco ale co najważniejsze logicznie. Ależ ta medycyna się zmienia aż miło patrzeć Smile
Przekierowanie