Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Kiedy regeneracja tylnej belki w Peugeot 206 staje się koniecznością?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od jakiegoś czasu słyszę dziwne odgłosy dobiegające spod spod mojego auta i zastanawiam sie czy to już ten moment, kiedy musze robić tylną belke. Mam Peugeota 206 z 2007 roku i jestem ciekawa ile może kosztować taka naprawa. Czy już musze naprawiać zawieszenie, czy jeszcze mogę poczekać?
Jak ci te zgrzyty nie przeszkadzaja to możesz jeździc, aczkolwiek problem bedzie się nasilał, az w koncu koła zaczna zawadzac o nadkola i bedzie wieszky problem. Ja radziłbym się tym zajac juz teraz.
Ale jeszcze pół roku auto wytrzyma bez naprawy? Dużo nim nie jeżdze.
Nikt nie jest wróżbitą i nikt Ci tego nie obieca. Podjedz na jakiś warsztat i się wszystkiego dowiesz.
Jak słysz zgrzytanie to najlepszy momen żeby decydować się na naprawę, bo może jeszcze wszystko nie jest uszkodzone. Regeneracja tylnej belki Peugeot nie jest jakaś szczeólnie skomplikowana ale trzeba miec do tego odpowiednie narzędzia, a w wieszkosci warsztatów ich po prostu nie mają. Dlatego najlepiej zdecydowac się na oddanie belki do regeneracji do jakies profesjonalnej firmy. Tutaj masz linka tylnabelkapolska.pl/oferta/naprawa-tylnego-zawieszenia/. Możesz to załatwić wysyłkowo lub pojechac do nich osobiście.
Wysyłkowo? Rozumiem, że przez jakiś warsztatSmile Sama przecież bym tej belki nie rozmontowała.
Wiadomo że przez warsztat. Widac nie wyraziłem sie jasnoSmile
Przekierowanie