Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Gdzie zamówić metalowe numerki z logo marki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry wszystkim! Chciałabym poprosić Was o wskazanie jakiejś sprawdzonej firmy, która wykona metalowe numerki (na drzwi i załączane do kluczy) z logo marki. Czas jakoś specjalnie mnie nie nagli, bardziej zależy mi na wysokiej jakości wykonania.
Witaj! Jeśli możesz założyć zamówienie przez Internet, to bardzo polecam Ci ich: https://www.eurograver.com/produkt/numerki/. Wykonają dla Was numerki na drzwi i do kluczy, zachowując odpowiednią estetykę. Wszystko będzie wyglądać naprawdę dobrze. Jeśli będziesz chciała, to w prywatnej wiadomości wyślę Ci realizację, którą wykonali dla nas.
Cześć! Bardzo ciekawa ta oferta którą przedstawiłaś. Ale czy mogłabyś potwierdzić że przy większym zamówieniu ceny rzeczywiście są takie dobre? Sam zamierzam zamówić sporo tabliczek.
Tak, ceny, jeśli zamawia się większe ilości, są rzeczywiście rewelacyjne. W niektórych sytuacjach naprawdę może wyjść taniej niż za tabliczki laminowane. Wink Dlatego polecam - naprawdę warto. Jak będziesz zainteresowany, to napisz prywatną wiadomość, a zaprezentuję realizację takiego zamówienia, którą wykonali dla mojej firmy.
Bardzo dziękuję. Wszystko bardzo mi się podoba, także te tabliczki, co dostałam od Ciebie na priv. Myślę, że za kilka dni złożę zamówienie.
Przekierowanie