Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Problem ze zdrowiem!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Zauważyłem, że sporo osób w dzisiejszych czasach, gdy ma jakieś problemy ze zdrowiem to je bagatelizuje. Mówię na przykładzie moich rodziców. Mama ma poważne kłopoty zdrowotne, tata nie lepszy i jakoś nic z tym nie robią.. a Wy?
Ja nie widzę nic złego w dbaniu o własne zdrowie. Wręcz przeciwnie, ostatnio mamie zamawiałam też specjalne ochronne majtki, które są jej bardzo potrzebne.. a dodatkowo zamówiłam jeszcze m.in. władkę laktacyjną dla siebie również. Także ja bardzo dbam o zdrowie, swoich domowników również. Zresztą wydaję mi się, że każdy z nas powinien dożyć sędziwych lat w jak najlepszym stanie zdrowotnym.
Ja też osobiście nie lubię jak ktoś bagatelizuje swoje zdrowie.. nawet potem tacy ludzie nie wiedzą, jakie poważne powikłania z takich zaniedbań się pojawiają. Ostatnio kupiłam sobie specjalne przeciwżylakowe podkolanówki, żeby radzić sobie jakoś ze swoimi żylakami i bardzo mi pomagają. Na pewno nie będę siedziała na tyłku i nic nie robiłą w kierunku swoich problemów!
Dokładnie, ludzie nie potrafią nawet kupić sobie waty bawełniano-wiskozowej , gdy potrzebują. Mówię to na przykładzie mojej siostry, która jest często chora i na wszystko mówi, że trudno, raz się żyje itp.. mega mnie to irytuje.
Życie to jest indywidualna sprawa każdego. Każdy robi to co mu się podoba i uznaje za słuszne.
Przekierowanie