Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Jak znaleźć kompetentnego coacha?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szanowni Państwo, szukam kompetentnego coacha, który pomoże mi polepszyć jakość mojego życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Mieszkam w Poznaniu i kiedy chciałam znaleźć w Internecie coacha, to okazało się, że w tym dużym mieście jest ich naprawdę dużo i każdy z nich uważa, że jest bardzo kompetentny. Nie chciałabym trafić do jakiejś przypadkowej osoby, dlatego zależy mi na tym, żeby znaleźć coacha z polecenia. Możecie mi Państwo kogoś polecić?
Dzień dobry, ja swoją przygodę z coachingiem rozpoczęłam już jakiś czas temu, kiedy to z polecenia przyjaciółki wybrałam się do poznańskiego coacha Michała Łęgowskiego, który pomógł mi wyznaczyć życiowe cele i więcej czerpać z życia. Mogę go polecić z czystym sumieniem!
O, jak to dobrze zobaczyć w końcu jakiś wartościowy wątek! Też ostatnio zacząłem się zastanawiać nad współpracą z coachem i teraz Panie zachęciły mnie do tego jeszcze bardziej. Mogłaby Pani powiedzieć coś więcej o tym coachu, którego Pani poleca?
Myślę, że najwięcej możecie się Państwo dowiedzieć ze strony internetowej, tutaj: michallegowski.pl/o-mnie/ znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje o Panu Michale. Ja natomiast ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że odkąd współpracuję z tym coachem, naprawdę widzę poprawę jakości swojego życia. Nie żyję już z dnia na dzień, tylko mam konkretne cele, do których realizacji dążę. Mam przy tym sporo satysfakcji i radości z każdego dnia, także naprawdę gorąco Państwu polecam!
Serdecznie Pani dziękuję za konkretne informacje! W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zapoznać się ze stroną internetową, a później umówić się na spotkanie. Dziękuję i pozdrawiam!
Przekierowanie