Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Wypadek samochodowy i..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Miałem wypadek samochodowy. Jakiś baran wjechał mi w tył samochodu. Sprawa jest w toku, ale ubezpieczyciel o dziwo nie chce mi wypłacić zbyt dużo pieniędzy. Choć wypadek nie był z mojej winy i wszystko jest w porządku, to odszkodowanie OC w ich odczuciu ma zostać bardzo wypłacone bardzo niskie. Normalnie ręcę opadają co się dzieje w tej Polsce. Nie wiem co teraz mam zrobić. Mogę jakoś domagać się swoich praw?
wejdź sobie tutaj: http://www.avistapolska.pl/ miałem identyczny problem jak Ty. Nie chcieli mi wypłacić pieniędzy z ubezpieczenia. Na szczęście, napisałem do tej firmy i udało mi się wynegocjować, żeby jednak dostać o wiele więcej pieniędzy. Napisz do nich i sam zobaczysz, że zaproponują dobre rozwiązanie.
Coraz częstszy problem jest, by odszkodowania OC były wypłacane według tego jak powinny. Mój znajomy też dostał śmieszne pieniądze. Nie rozumiem na jakiego dokładnie zasadzie to działa, ale wiem, że można się zgłosić do innych firm, które potrafią zaoferować więcej pieniędzy w ramatach takich incydentów.
Jeśli chodzi o odszkodowania współpraca mi idealnie przebiegała z tą firmą. Zero problemów, profesjonalne doradztwo i możliwość odzyskania znacznie większych pieniędzy, niż ubezpieczyciel zechciałby wypłacić. Bardzo polecam w każdych okolicznościach się do nich zgłosić.
Przekierowanie