Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Sprawdzona ekipa do remontu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam sprawdzonej, pewnej, solidnej ekipy do remontu. Naprawdę sprawdzonej, nie jakiś panów „złota rączka”. Chodzi o generalny remont domku jednorodzinnego. Remont wewnątrz, od elewacji już kogoś mamy, zresztą ze wzgledu na koszty postanowiliśmy, że elewacje zostawiamy sobie na koniec i będziemy robić etapami. Ale wnętrza chcemy zrobić za jednym razem, żeby już móc wejść i mieszkać. Do zrobienia są głównie łazienki, więc ekipa mogłaby się w tym specjalizować. Chcemy też zrobić malowanie całego domu itd. Oprócz tego cała elektryka. Dom stoi pod Poznaniem.
Jeśli chodzi o elektryka z Poznania to moge polecić janer-bud.pl. Robili mi nową inastalację w mieszkaniu, włącznie z ciągnięciem nowych kabli w ścianach.
A czy oni zajmuja się tylko elektryką czy inne rzeczy też robią?
No właśnie wszystko, remonty, karton-gipsy, malowanie, gładzie, szpachlowanie ścian w Poznaniu i w okolicach. Zobacz na ich stronę internetową, tam mają wyszczególnione usługi.
Świetnie. Właśnie szukam ekipy robiącej kompleksowo remonty, nie chcę wynajmować do każdej rzeczy innego fachowca.
Witam. Zajmuje się z koleżanką wystrojami wnętrz. Chodzi mi o malowanie ścian Poznań i okoliczne miejscowości też, chociaż działamy głównie w Poznaniu. Szukam ekipy do stałej współpracy przy przeróbkach mieszkań. Czy może ktoś coś więcej o tej firmie napisać?
Tak, jak pisałem, współpraca udana, efekt ok.
Mi robili mieszkanie. Stawialiśmy ściankę g-k żeby wydzielić pokój dla dziecka. Zajęło to kilka godzin włącznie ze szpachlowaniem i malowaniem. Wygląda super i co najważniejsze nie ma problemów z hałasem.
Przekierowanie