Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Auto do przeprowadzki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Czeka nas przeprowadzka. Szukamy taniej firmy podnajmującej samochody dostawcze. „Siłę roboczą” mamy zapewnioną, chodzi tylko o auto, tak więc żadna wielka firma przeprowadzkowa nam nie jest potrzebna.
Ale, jakie okolice cię interesują?
Buk koło Poznania. Szukałam wypożyczalnia samochodów Buk i Poznań. Czy ktoś coś wie o firmach z tych okolic? Może ma doświadczenia i zna realne koszty?
Jeśli interesuje cię wynajem samochodu na parę dni bez kierowcy to nie powinnaś zapłacić więcej jak 200zł, plus ewentualnie kaucja, która jest zwrotna, tak że to raczej nie będzie duży koszt.
Potwierdzam. To nie jest wielki koszt. Konkretnych firm nie znam, ale szwagier korzystał z wynajmu i zapłacił coś koło tego, co pisze kolega. Raczej nie będzie kłopotu, żeby znaleźć w Poznaniu tanią wypożyczalnię samochodów. Jest sporo konkurencja, więc firmy walczą o klienta, także cenowo na pewno będzie też ok. Tylko upewnij się, że firma jest sprawdzona, że są wszystkie ubezpieczenia i dokumenty, i możesz działać. Często firmy mają w ofercie podstawienie samochodu w dowolne miejsce, nawet na terenie całego kraju, także możesz śmiało szukać w mieście. Na pewno się coś znajdzie. Smile
Przekierowanie