Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Obsługa kwiatowa ślubu i wesela.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Planujemy w przyszłe lato ślub ale wesele ma być trochę nietypowe – chcemy żeby odbył się w ogrodzie naszych rodziców. Jest ogromny więc planujemy białe namioty, muzykę z odtwarzacza ale porządnie nagłośnioną i oczywiście dużo kwiatów. Ja wiem, że to jeszcze kupa czasu, ale chce już teraz wstępnie obgadać swoje pomysły z jakąś sensowną kwiaciarką, która mi powie czy aby na pewno dadzą się one zrealizować. Czy ktos może mi powiedzieć gdzie w Krakowie znaję profesjonalistów od kwiatów?
Ciekawy pomysł, chyba rzadko spotykany. Pewnie chcecie girlandy i stojaki, kwiaty na stołach? Powiem ci, że najpiękniejsze kwiaty w Krakowie dostaniesz w kwiaciarni Motyli Raj. Ja u nich zamawiałam bukiet na rocznicę ślubu rodziców, ale myślę, że będą w stanie takie zamówienie też zrealizować. Wszystkiego sama musisz sie wywiedzieć.
Tak, chcemy girlandy w namiotach ale głównie oplatające stojaki namiotów, aby wyglądały atrakcyjniej. Na pewno na stołach też mają się znaleźć, ale również chodzi mi o wielkie bukiety na wysokich wazonach, żeby cały ogród wyglądał jak piękna sala balowa. Akurat ogród rodziców się do tego świetnie nadaje. Zastanawiałam się gdzie w Krakowie dostarczają kwiaty na wesela, ale z tego co widzę to w tej kwiaciarni właśnie tak robią. To świetnie, bo zabrałoby mi to z głowy duzo kłopotu. A jaki ty miałaś bukiet ślubny?
Ślub brałam juz dobrych 10 lat temu, więc nei wiem jakie są trendy teraz. Mój bukiet ślubny składał się z 11 cantaresek w kolorze ecru, poprzewijanych bordową wstęgą, w ktorą wszyte były maleńkie perełki i kryształki. Dzięki temu nie było ich widac na pierwszy rzut oka ale cudownie mieniły się w słońcu. Nawiązywało to do kolorów przewodnich naszego slubu i wesela czyli ecru i bordo, które były obecne na stołach, w butonierkach drużbów i w sukenkach moich druhen. Wszystko pięknie ze sobą współgrało.
Mi też bardzo zależy, żeby wszystko pasowało, jednak głównie chcemy kolor biały.
Przekierowanie