Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Co może mi pomóc?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Chciałbym Was prosić o radę i ogólnie bardzo mi zależy, aby ktoś przeczytał to co mam do napisania potrafił doradzić, co mam robić. Jestem osobą, która od kilku lat zmaga się z depresją i co gorsza, od paru miesięcy mam w sobie poważne lęki i coraz trudniej mi normalnie żyć. Wszystko za sprawą traumy, jaką była śmierć mojego ojca. Niestety nie potrafię sobie z tym pogodzić i ciągle obarczam się za to odpowiedzialnością, bo tata pracował za granicą, żeby zarobić m.in. na mnie.. ciągle mam o to do siebie wyrzuty. Co mógłbym zrobić, żeby sobie w końcu pomóc..?
Po pierwsze, wiem, że to pewnie trudne, ale musisz przestać mieć takie toksyczne myśli i odrzucać je od razu powinieneś od siebie. Naprawdę, nie ma nic gorszego niż wyrzuty sumienia, szczególnie bezpodstawne. Twój tata chciał dla Was jak najlepiej i musisz sobie to uświadomić.
Ja bym poleciła hmm.. nie wiem, może pomogłaby Ci dobra psychoterapia psychodynamiczna lub coś w tym rodzaju, żeby oduczyć się takiego myślenia i jakoś przerobić w sobie ten konflikt. Nie widzę innego wyjścia, zgłoś się do dobrego lekarza i na pewno Ci pomoże.
Też tak uważam, przykro mi, że musisz się tak męczyć. Też miałam depresje w przeszłości i wspominam to jako bardzo trudne i dobijające lata dla mnie. Sam niestety sobie z tym nie poradzisz. Musisz iść do lekarza i zdecydować się na psychoterapię i pewnie, choćby początkowo, na leczenie farmaceutyczne.
Tak pewnie zrobię. Dziękuję za pomoc, czuję się o wiele lepiej jak to napisałem. Może to taki właśnie krok w słusznym kierunku i będę mógł niedługo rozpocząć leczenie. Oby poskutkowało.
Przekierowanie