Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Potrzebny trener sztuk walki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Mój syn od pewnego czasu interesuje się boksem. Kupiłem mu worek który wisi w garażu, chłopak przez 4 godziny dziennie chodzi tam i ćwiczy. Z tego co widziałem idzie mu całkiem nieźle więc może warto posłać go na jakieś zajęcia sztuk walki. Nie chciałbym tylko żeby zrezygnował ze szkoły bo wykształcenie zawsze mu sie przyda. Kogo możecie polecić w Łodzi?
Jeśli chłopak ma pasję i potrafi bez przymusu pójść i dzień w dzień 4 godziny okładać worek to może warto zainteresować się jakimś indywidualnym trenerem w Łodzi ? Nie zrozum mnie źle ale na zajeciach grupowych zbyt duzo sie nie nauczy bo ich poziom i tempo jest takiej jak najslabszego w grupie, co moze tylko chlopaka uwestecznic. Szkoda byłoby popsuc mozliwą karierę zanidbując jego zapał. Przemyśl to.
Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli syn chce to robić i sam się tak przykłada to poślij go do profesjonalisty, niech zrobi z niego prawdziwego sportowca. Może to znak wielkiej kariery? Jak będziesz szukał to skorzystaj z tej strony: idenatrening.pl/ masz tam zebranych najlepszych specjalistów w różnych dziedzinach, którzy są najbardziej godni zaufania i polecenia. Pozdrawiam.
Przekierowanie