Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Mała kuchnia - jak praktycznie zagospodarować przestrzeń?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
czesc forumowicze, czy ktoś z was jest może posiadaczem malej kuchni i ma patent jak można ja praktycznie urządzić?
ja Smile Po pierwsze skorzystałam z mebli zabudowanych, aby maksymalnie wykorzystać miejsce na scianach. Czytałam gdzieś, ze jeśli chcę ją optycznie powiększyć, to najlepiej sprawdzą się te, które mają przeszklenia i rzeczywiście tak jest. Przez kilka takich „szybek” wydaje się nieco większa. A i nie są to oczywiście szafki od góry do dołu, bo by powstał z tej kuchni zaraz bunkier, a nie o to przecież chodzi. Po drugie pomalowałam ją na jasne, pastelowe odcienie. Po trzecie – oświetlenie. Nie mam dużego okna, więc trochę zainwestowałam w nieco mocniejsze żarówki. Mam tez nad blatem lampy halogenowe.
zrobiłam podobnie jak ty, tylko jeszcze na jednej ze scian powiesiłam sobie dodatkowo takie wieszaki. Genialne sprawa. Można nich zawiesić różne chochle, durszlaki i inne cuda. Nie dosyć, ze cudnie współgrają takie wieszaki z całym designem, to jeszcze są bardzo praktyczne. A i nie chodzi o to, aby zagracić taką mała przestrzeń jakimiś duperalami. Lepiej mieć tylko kilka, ale sensownych dodatków. No i praktycznych. W oknie mam za to tylko rolety i to jeszcze jasne. Jest na szczęście w miarę duże, więc wpada do kuchni dość sporo swiatła.
to cenne porady, dziekiSmile już nie będę czuła się jak dziecko we mgle Wink
dziewczyny, a w kwestii grilla też możecie doradzić?
to znaczy?
marzy mi się grill ogniskowy, obrotowy, nie wiem tylko gdzie takie cuda robią.
Daj mi chwilke, gdzies to widziałam
ok
mam, kumpela mi podesłała tego linka, zebym pomogła jej tez wybrać grilla. Zastanawiała się nad tym z paleniskiem na pałągu. Jak sobie wejdziesz na te stronę to zobaczysz. W sumie ciekawe rozwiązanie i fajnie się te zmusi wpisywać w scenerię ogrodu.
Stron: 1 2
Przekierowanie