Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Ile kosztuje nowa tapicerka do auta?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
siemka! Kupiłem niedawno samochód w dobrej cenie, ale musze zainwestowac w nową tapicerkę, bo stara nie wygląda zbyt korzystnie. Zastanawiam się tylko ile mnie za taką usługę skasują w Warszawie. Korzystaliście może z usług dobrego warsztatu tapicerskiego? Możecie jakiś konkretny polecić?
Tapicerkę zmieniałam dość dawno, ale powiem Ci od razu, że warto. Jeśli chodzi o koszt, to może być różny. Dużo zależy od tego,gdzie będziesz zmieniał tapicerkę, jaki materiał wybierzes,z jakie masz auto i dodatkowe wymagania. Proponuje odwiedzić kilka zakładów i poprosić o przygotowanie wyceny. W ten sposób będzie Ci też łatwiej dokonac wyboru.
Zgadzam się z przedmówczynią. Niestety tapicerstwo samochodowe nie jest tanie – szczególnie jak zależy C na jakości. Mimo wszystko warto, bo efekt jest super. Ja cętnie bym Ci coś pleciła, ale iestety nie mieszkam w Warszawie i nie orientuję się w kwestii najlepszych zakładów tapicerskich. Gdybyś jednak planował zmienić tapicerkę we Wrocławiu, daj znać Smile
Dzieki wielkie za wskazówki i pomoc. Niestety do Wrocławia się nie wybieram, dlatego prosiłbym o jakieś rekomendacje podmiotow z Warszawy.
Kolejka kilka miesięcy temu robił tapicerkę w arttap.com.pl i był bardzo zadowolony. I z jakości i z kosztów usługi. Nie widziałem jeszcze efektu z bliska, ale może taka opinia również Ci się przyda.
Każda opinia jest na wagę złota, dlatego bardzo dziekuje.
Proponuje wziąć gazetę, przejrzeć ogłoszenia i zwrócić uwagę na te w stylu AAA obszywanie kierownicy Warszawa. W ten sposób szybko znajdziesz podmoty dostępne na stołecznym rynku, przejrzysz ich oferty, porównasz proponowane ceny i wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Różnice w cenach mogą być znaczące, dlatego warto już na samym początku poprosić o przygotowanie przynajmniej wstepnej wyceny prac.
Niby robiłem takie reaserch i porównywałem ze sobą podmioty, ale ceny i jakość są raczej porównywalne. Zależało mi na obiektywnych opiniach, które ułatwiłby mi dokonanie wyboru.
Przekierowanie