Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Szukam sprawdzonego przewoźnika osób
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wybieram się do pracy za granicę. Jestem już prawie na końcu podpisywania wszystkich dokumentów. Niestety transport muszę zorganizować we własnym zakresie. Szukam firmy, która jeździ za granicę rozwożąc ludzi do największych miast. Najlepiej wyjazd z Poznania. Proszę o pomoc.
Mogę ci polecić jedną firmę - Rabbittrans - Licencjonowany przewóz osób. Co prawda firma jest z okolic Świebodzina, ale z tego co doczytałem na stronie, proponuje też przewóz z wielkopolski. Musiał byś się dowiedzieć na podstawie daty, która cię interesuje, kiedy jest wyjazd i czy jest możliwość odbioru z Poznania. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.
Polecam firmę, sam podróżowałem z ich pomocą. Wejdź sobie na ich stronę internetową przewozy.rabbittrans.pl/dane-kontakt. W linku, który ci podałem, znajdziesz dane do kontaktu z firmą. Zadzwoń dowiedz się wszystkiego. Ja zawsze uważałem, że jak już szukać aktualnych informacji to najlepiej u źródła. Ja byłem bardzo zadowolony z ich usług, myślę że tobie też będzie odpowiadać. Pozdrawiam Smile
Przekierowanie