Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Muszę wymienić drzwi i okna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czesc! Remontuje dom, który odziedziczyłem po rodzicach i niestety zmuszony jestem wymienić całą stolarkę. Raz, że jest już stara nie wygląda najlepiej, a dwa, że w ogóle mi się nie podoba. Chce też zrobić generalny remont, dlatego lepiej okna wymienić już teraz niż za rok czy dwa na nowy bałaganić. Jakie macie okna w domach? Co się teraz montuje? Jakie marki rekomendujecie?
No stary, czuje, że popłyniesz finansowo. Wymiana okien to niestety spora inwestycja. Proponuje postawić na jakość, a będziesz miał spokoj na kilkanaście najblizszyhc lat. Wedlug mnie oszczędzanie na oknach nie jest najlepszym pomysłem.
Tez tak uważam, dlatego chce kupić coś naprawdę dobrego, ale też bez szaleństw. Kuoodporne szyby i inne niepotrzebne bajery mnie nie interesuja Smile
Kiedy dwa lata temu wymieniałam okna, wybrliśmy z męzm okienka firmy Aluplast z Wrocławia. Są naprawdę dobrej jakości, a do tego ciekawie się prezentują. Nie były też przesadnie drogie, dlatego mysle że powinienes się z nimi zaznajomic.
Wlaśnie nad tym producentem się ostatnio zastanawiam, także wielkie dzieki za pozytywną opinie. Teraz jestem już spokojniejszy i nie boje się zadecydować Smile A w temacie drzwi coś podpowiecie?
Masz na myśli drzwi wejściowe czy może wewnętrzne?
W sumie to jedne i drogie, bo musze wszystko powymieniac.
Z wejściowych to polecam drewniane wrocławskie drzwi antywłamaniowe. Ewentualni jakiś niedrewniany model, ale przynajmniej imitujący drewno. Takie według mnie prezentuja się najlepiej.
Z drzwiami wewnętrznymi sama miałam ogromny problem, bo nie wiedziałąm, czego chcę Smile Wybór jest dziś ogromny! Ostatecznie zdecydowałam się na białe, nowoczesne drzwi kupione w Cerchem, które doskonale pasują mi do listw przypodłogowych. Wyszło dzieki temu naprawde elegancko. Dużo zależy od tego, jak planujesz urządzic wnętrze.
Z wewnętrznymi mam wlaśnie problem, bo nie wiem jeszcze jak będą wyglądały poszczególne pokoje. Chciałbym jednak szybko zamowić drzwi, bo czeka się na nie zwykle kilka tygodni Sad
Stron: 1 2
Przekierowanie