Forum notarialne - stricte unikalne

Pełna wersja: Jak zabezpieczyć dziecko i auto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Piszę w związku z dwoma problemami. Chodzi mi mianowicie o zabezpieczenie auta i 7 letniego dziecka. Poszukuję urządzeń do monitorowania zarówno pojazdów jak i osób. Słyszałem, że takie urządzenia są. Co mi poradzicie? Czekam na propozycje.
W dzisiejszych czasach lokalizowanie samochodu i osób może odbywać się przy użyciu urządzenia tego samego typu. Za przykład mogę tu podać http://www.mojszpieg.pl/lokalizator-gps-...ernet.html. Ten lokalizator nadaje się zarówno do umieszczenia w samochodzie, jak i plecaku dziecka.
Ja również używam lokalizatora z firmy Mój Szpieg, ale innego niż ten. Nie pamiętam aktualnie jego nazwy ale spisuje się wyśmienicie. Dziecko nosi je cały czas w plecaku nie zważając że ono tam jest. Samo urządzenie nie jest ciężkie i nie zwraca na siebie dużej uwagi, co jest ważne w przypadku ciekawskich dzieci. Szczerze polecam współpracę z tym sklepem internetowym, bo Ci ludzie znają się na rzeczy.
Ok, dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Chyba zdecyduję się na zakupy w tym sklepie, bo opinie w internecie są pozytywne. Nie wiem jeszcze na jaki lokalizator się zdecyduje ale na pewno będzie to urzadzenie z tej firmy.
Przekierowanie