Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sprzęt do koszenia w parku

08-24-2016, 12:16 PM
hej mam się zająć koszeniem trawy w parku i wiadomo jak tam jest, mnóstwo roślin klombów i krzaków. W jaki sposób kosić by uważać na to wszystko i czy da się jakoś kosiarką pewne miejsca ominąć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 12:25 PM
ciekawe zajęcie, powinieneś zaopatrzyć się w dobry sprzęt, jeśli park dość spory to polecam traktorek, żeby było szybko i wygodnie. Chyba, że takim budżetem nie dysponujesz, to wtedy kosiarka spalinowa i myślę, że wystarczy. Nie wiem tylko jak te zakamarki załatwić.
08-24-2016, 01:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2016 10:38 PM przez notariusz.)
spalinowka na pewno. A jak chcesz pozbyc się trawy spod krzewow i wokół kwiatow to zaopatrz się w kosę spalinową która dotrze wszędzie tam gdzie trudno wjechać kosiarką. Polecam zwłaszcza te dostepne na stronie AGROTECH poznanskiej firmy gdzie sama wybierałam sprzęt agrotech-poznan.com.pl/kosy-spalinowe.html jestem zadowolona bardzo, bo to wygodne urządzenie, które dociera wszędzie i nie ma problemu z koszeniem w trudnych miejscach.
08-24-2016, 03:25 PM
fajna praca taka na lato. Pewnie spalinowa albo traktorek, to zależy czy sam musisz wyłożyć na to czy pracodawca ci gwarantuje sprzęt. Ale w kosę spalinową to na pewno, żeby nie męczyć się z trawą pod krzakami i zeby wyglądało estetycznie.
08-24-2016, 05:55 PM
też bym poszedł w spalinową kosiarkę jakiejś dobrej firmy no i właśnie tę wykaszarkę, bo to sprzęt, który się nie zmarnuje, a znacznie ładniej jest, jak wytniesz każdy wystający kawałek trawy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS