Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Łatwy system zamawiania.

07-13-2016, 03:45 PM
Łatwy system zamawiania.
Bardzo zależy mi na usprawnieniu systemu zamawiania gadżetów reklamowych. Bardzo jestem niecierpliwy, a te wszytkie zabiegi związane z przygotowywaniem projektów bardzo mnie męczą. Wolę współpracować z kimś, kto zna moje potrzeby i będzie w stanie mi zagwaranotwać pomoc bez ciągłego tłumaczenia o co mi chodzi. Są takie firmy w Polsce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-13-2016, 06:22 PM
Łatwy system zamawiania.
Są i to działają bardzo szeroko. Trzeba jednak trochę czasu zanim takie potrzeby uzna się wzajemnie poznać. Tak od razu to raczej trudne zadanie.
07-13-2016, 07:04 PM
Łatwy system zamawiania.
Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Liczę po prostu na to, że jak będę chciał wykonać nadruk na gadżetach reklamowych z logo mojej firmy to nie będę musiał na przykład sam pracować nad stworzeniem odpowiedniego projketu.
07-13-2016, 07:35 PM
Łatwy system zamawiania.
Jeśli o to Ci tylko chodzi to bez problemy znajdziesz współpracownika. Ja mogę Ci polecić gadżety dla przedsiębiorstw Bonnum, które wykorzystuje się tak jak przypadają sezony w kalendarzu. Według mnie ta sezonowść pozwala na zapamiętanie określonej branży i firmy.
07-13-2016, 07:57 PM
Łatwy system zamawiania.
Wiem o czym mówisz, też szukam firmy, która przy mojej potrzebie będzie w stanie odpowiednio zareagować. W ten sposób można zająć się w tym czasie zuepłnie czymś innym. O tym jakie logo na kubku umieścić powinnam się martwić tylko raz. Później powinno to wszystko iść z automatu. Nie ma ludzi, którzy zajmują się u mnie marketingiem, a tym samym czasu na ciągłe analizy projektów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS