Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Z jakich usług warto korzystać, by przyspieszyć rozwój firmy?

07-21-2016, 12:12 PM
Chcę, aby moja firma trochę nabrała tempa w rozwoju. By wszystko lepiej szło. Póki co jest nieźle, ale jednak wiem, że może być lepiej. Z jakich usług informatycznych warto korzystać, by przyspieszyć rozwój firmy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2016, 12:34 PM
U mnie normalną sprawą jest wirtualizacja danych i ich archiwizacja. Mimo wszystko zbyt wiele danych jest firmie, żeby móc to ryzykować.
07-21-2016, 01:28 PM
Jest wiele dużych firm informatycznych które mogą ci w tym pomóc. Oferują backup danych też jak trzeba, zaleźy co potrzebujesz. Zgodzę się, że dane w chmurze to jest całkiem niegłupi pomysl. Bo wtedy nie musisz się martwić, że akurat danych nie masz, kiedy ich najbardziej potrzebujesz.
07-21-2016, 03:09 PM
To prawda, że profesjonalne usługi informatyczne zawsze będą poszukiwane. Bo dzieki temu tacy jak ty mogą rozwijać swoje biznesy a to napędza gospodarkę. Możesz polecić komuś, żeby administrował serwerami i wtedy masznp. jeden kłopot mniej.
07-21-2016, 04:00 PM
możesz pomyśleć tez o kolokacji zasobów. Możesz poczytac o tym na stronie jednej z firm http://www.indata-solutions.pl/kolokacja-zasobow i jak ci pasuje, to zawsze możesz to wykorzystac w firmie. to dobra opcja, kiedy zalezy ci na tym, aby twoje zasoby były zawsze dostępne.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS