Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wypadek samochodowy i..

08-19-2016, 11:55 AM
Wypadek samochodowy i..
Witam. Miałem wypadek samochodowy. Jakiś baran wjechał mi w tył samochodu. Sprawa jest w toku, ale ubezpieczyciel o dziwo nie chce mi wypłacić zbyt dużo pieniędzy. Choć wypadek nie był z mojej winy i wszystko jest w porządku, to odszkodowanie OC w ich odczuciu ma zostać bardzo wypłacone bardzo niskie. Normalnie ręcę opadają co się dzieje w tej Polsce. Nie wiem co teraz mam zrobić. Mogę jakoś domagać się swoich praw?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-19-2016, 02:27 PM
Wypadek samochodowy i..
wejdź sobie tutaj: http://www.avistapolska.pl/ miałem identyczny problem jak Ty. Nie chcieli mi wypłacić pieniędzy z ubezpieczenia. Na szczęście, napisałem do tej firmy i udało mi się wynegocjować, żeby jednak dostać o wiele więcej pieniędzy. Napisz do nich i sam zobaczysz, że zaproponują dobre rozwiązanie.
08-19-2016, 03:38 PM
Wypadek samochodowy i..
Coraz częstszy problem jest, by odszkodowania OC były wypłacane według tego jak powinny. Mój znajomy też dostał śmieszne pieniądze. Nie rozumiem na jakiego dokładnie zasadzie to działa, ale wiem, że można się zgłosić do innych firm, które potrafią zaoferować więcej pieniędzy w ramatach takich incydentów.
08-19-2016, 04:43 PM
Wypadek samochodowy i..
Jeśli chodzi o odszkodowania współpraca mi idealnie przebiegała z tą firmą. Zero problemów, profesjonalne doradztwo i możliwość odzyskania znacznie większych pieniędzy, niż ubezpieczyciel zechciałby wypłacić. Bardzo polecam w każdych okolicznościach się do nich zgłosić.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS