Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wykonanie analizy strony internetowej pod kątem SEO – co to jest?

10-28-2019, 09:21 AM
Wiecie może o co chodzi, jak w temacie? Od pewnego czasu interesuję się pozycjonowaniem i pośród usług znalazłem, że coś takiego może być potrzebne. Ja to się zatrzymałem na czasach, jak witryny się tylko linkowało…wyjaśni mi to ktoś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2019, 11:33 AM
To bardzo rozległe pojęcie, pod którym kryje się naprawdę wiele. Generalnie przeprowadzenie analizy stron pod kątem SEO to między innymi sprawdzenie jakości treści na witrynie. Muszą być dobre, zawierać odpowiednie frazy kluczowe, mieć odpowiednią długość. Do tego powinny być wartościowe. Dzisiaj stawia się na treści, które nie tylko opisują produkt czy usługę, ale mają także charakter poradnikowy.
10-28-2019, 01:50 PM
I co później robi się z taką wiedzą?
10-28-2019, 02:16 PM
No jak to co? Big Grin Jeśli jest potrzeba, to zmienia się wszystko pod kątem aktualnych standardów. Na przykład copywriterzy przygotowują na Twoją stronę nowe teksty, już pod katem SEO. Dobry content sprawia, że witryna lepiej się pozycjonuje. Proces ten jest szybszy i efektywniejszy, a przy tym tańszy.
10-28-2019, 05:01 PM
No to faktycznie pozmieniało się bardzo dużo. Ciekawe ile za to wszystko zapłacę, bo będę musiał zlecić takie działania na swojej witrynie…
10-28-2019, 07:03 PM
Ogólnie zawsze cena pozycjonowania strony www jest kwestią indywidualną. Wyceny dokonuje się pod katem konkretnego projektu, a wszystko musi poprzedzać analiza witryny, grupy docelowej, fraz i wielu innych rzeczy. Ogólnie to nawet, jeśli wyjdzie drogo, według mnie opłaca się. Zyskujesz większy ruch i wydane pieniądze zwracają się.
10-28-2019, 08:04 PM
Jasne, traktuję to jako inwestycję w firmę Wink Dzięki śliczne za pomoc, pozdrawiam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS