Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wątpliwości co do powiększania penisa

05-18-2016, 12:37 PM
Cześć chłopaki. Mam takie wątpliwości co do tabletek na powiekszania penisa. Czy jesli przestanie sie to stosowac to nie bedzie tak ze efekt zniknie?? bo z tego co wiem te tablety dzialaja stymulujaco po prostu na krazenie i dlatego mam watpliwosci czy jesli ta stymulacja zostanie przerwana to ciala jamiste nie wroca do swojej poprzedniej wielkosci? porosze mnie oczywiscie proprawić jeśli sie myle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-18-2016, 12:55 PM
Hmmm ja nie sadze ze tak jest... przestałem stosować specyfik Bigger Size już dwa miesiące temu a efekty się utrzymały bez zmian. Mysle z ukazdego tak powinno byc? A co miales jakis problem? Powinno byc wszystko dobrze. Na opakowaniu jest nawrt chyba napisae ze rezultaty beda trwale po dlugim stosowaniu
05-18-2016, 02:50 PM
ja czytalem na Penis Pills Rank ze w przypadku niektoryuch suplementow kuracje nalezy powtarzac co kilka miesiecy bo wtedy wlasnie powoli przestaja dzialac te wszystkie stymilujace naturalne skladniki.. ale to jest spoko, pare miesiecy sie bierze, pare miesiecy przerwy... dla nikogo to chyba nie jest problem przy tych cenach
05-18-2016, 03:55 PM
a powiedzcie bral ktos XtraSize tabletki? bo też właśnie mam nadzieje ze efekty są trwałe. chce zeby to byla inwestacja na lata a nie za po jakimś czasie wszystko przestanie być widoczne. także mam nadziejje ze w przypadku akurat tego suplementu moge liczyc na wtakie wyniki kuracji?
05-18-2016, 05:08 PM
ja nie wiem jak jest w przypadku akurat Extra size, ale biorę suplement PenimaX i musze powiedziec, ze po zaprzestaniu stosowania juz od trzech miesiecy sie nic nie zmienilo. co jakis czas mierzeę penisa i nadal ma taką samą długość. musiałbym jeszcze sprawdzić obwód, ale chyba też się nic nie zmieniło. także było warto. wszystko sie zgadza z tym co na penis-pills-rank.pl pisali
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS