Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Używałyście kiedyś kremów z arniką? Warto wypróbować?

03-09-2017, 01:03 PM
Cześć, Dziewczyny! Jak w temacie? Używałyście kiedyś kremów z arniką? Od jakiegoś czasu borykam się z problemami cery naczynkowej a słyszałam, że arnika pomaga w tego typu dolegliwościach. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2017, 03:14 PM
Witaj, arnika rzeczywiście często stosowana jest w kosmetyce do walki z pękającymi naczynkami ze wzgględu na to, że szybko się wchłania i równie szybko przenika do naczyń włosowatych. Moja cera na przykład bardzo źle reaguje na nagłe zmiany temperatury i pojawiło się na mojej buzi już kilka czerwonych pajączków. Zamówiłam krem z arniką i faktycznie, stan skóry się poprawił. https://www.floslek.pl/10,katalog_pharma...rnica.html – podsyłam link do stronki, gdzie znalazłam bardzo fajną linię kosmetyków z wykorzystaniem tej roślinki Wink Pozdrawiam
03-09-2017, 04:39 PM
Na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów do cery naczynkowej, w których składzie jest właśnie arnika. Ja mam żel do twarzy, krem oraz krem pod oczy. Jestem bardzo zadowolona z działania. Pękające naczynka to zmora, lepiej zapobiegać... Sad
03-09-2017, 07:16 PM
dzięki
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS