Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Talerze jako ozdoba

02-19-2016, 09:13 PM
Talerze jako ozdoba
Hej. Pewnie widzieliście gdzieś w restauracjach czy ogólnie w lokalach, że talerze na scianie są jako ozdoba. Mi się to bardzo podoba, tylo nie takie stare w kolorowe wzory, tylko bardziej neutralne, białe z jaką wstawką kolorową Wink Tak przeglądam sieć w poszukiwaniu czegoś ciekawego, wybór jest duży, ale może polecicie mi jakąs stronę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-20-2016, 12:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 10:19 PM przez notariusz.)
Talerze jako ozdoba
Wiesz ja ostatnio trafiłam na tą stronę sklep.porcelana.com.pl/produkt/talerze.html i myślę, że powinny ci się spodobać talerze, bo faktycznie są proste i ładne Smile Mam nadzieję, że pomogłam
02-20-2016, 12:55 AM
Talerze jako ozdoba
Jak tam oglądam tą stronę, to też mi się spodobał twój pomysł i chyba kuię sobie te kolorowe talerze w różnych kolorach też do ściany przytwierdzę Smile Nawet bym z nich zegar zrobiła, jakąś taką mam wenę! Dzięki za inspirację!
02-20-2016, 01:29 AM
Talerze jako ozdoba
Dzięki za stronę, kilka modeli mi się podoba, ale też na innych znalazłam, więc jak mi się będą zgadzały wory, to sprawę talerzy mam rozwiązaną Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS