Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam męskich butów na prezent, pomocy!

01-18-2017, 10:23 AM
Chcę swojemu bratu zrobić prezent na urodziny. Jako że on uwielbia ładne skórzane buty wizytowe to chciałabym mu takie sprawić. I tu mam kłopot ponieważ w galeriach raczej sztampowo a jednak wolałabym coś bardziej oryginalnego kupić..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 12:15 PM
No cóż, to masz problem ale raczej wynikający z nadmiaru możliwości Wink Przecież w necie jest prawdziwe zatrzęsienie ofert zarówno jak idzie o męskie jak i damskie obuwie. Da się przebierać jak w ulęgałkach – tylko zamawiać.
01-18-2017, 03:04 PM
Mąż kupował swoje wizytowe tu i jest zadowolony https://awangardashoes.pl/produkty/meski...ty,2,13688. Mi też się widzi ten sklep a czółenka jakieś fajne w sumie by mi się przydały.
01-18-2017, 03:43 PM
Fajny pomysł na prezent, u mnie w rodzinie kobiety kupują facetom najczęściej zestawy kosmetyków albo bieliznę Big Grin Nie będę ukrywał że z butów byłbym jednak bardziej zadowolony Big Grin No ale jak się nie ma co się lubi to trzeba polubić skarpety...
01-18-2017, 05:28 PM
Trzeba paniom powiedzieć żeby trochę zmieniły upominkową orientację Big Grin A tak poza tym już parę razy zamawiałem sobie buty w necie i za każdym razem transakcje przebiegały bez najmniejszych problemów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS