Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam kogoś kto robi serwis i nabijanie klimatyzacji w Lublinie.

07-18-2017, 11:40 AM
Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie. Posiadam swoje trzy lokale gastronomiczne właśnie w tym mieście i z racji że przyszło lato to chciała bym aby ktoś sprawdził u mnie klimatyzację i ewentualnie nabił je jeżeli będzie taka potrzeba. Znacie kogoś sprawdzonego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2017, 01:17 PM
No a co z firmą która zakładała dla ciebie te urządzanie? Najlepiej do nich się zgłosić bo oni najlepiej wiedza jak serwisować maszyny danych producentów i na pewno będzie to dużo szybsze i dużo tańsze.
07-18-2017, 03:36 PM
Każdy lokal który posiadam bym kupowany od poprzednich właścicieli i niestety nie mam dokumentacji od tych urządzeń. Z tego co wiem to nie są to jakieś nowe urządzenia więc nie wiem czy firma która to montowała wgl jeszcze istnieje.
07-18-2017, 04:26 PM
Szukaj kogoś w pobliżu. Akurat jeżeli chodzi o serwis i nabijanie to nie trzeba szukać nie wiadomo jakiej firmy bo są to na tyle proste czynności ze nawet amator by sobie poradził Wink
07-18-2017, 05:20 PM
Tak tak, później się coś popsuje i szukaj wiatru w polu Tongue Mój znajomy już tak raz na szybko zamawiał serwis bo mu się klimatyzacja w lokalu popsuła i faktycznie, gościu przyjechał i zrobił ale jak się później okazało to klima była nieszczelna i tylko wydał niepotrzebnie pieniądze na nabijanie.
07-18-2017, 07:02 PM
Znam jedną firmę która zajmuje się nabijaniem klimatyzacji w Lublinie. Znajdziesz ich na stronie http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacj...imatyzacji. Firma na rynku już bardzo bardzo długo więc nie masz się co martwić że przyjedzie do ciebie ktoś kto nie zna się na rzeczy Wink
07-18-2017, 07:17 PM
No i super, właśnie o coś takiego mi chodziło. Dzięki wielkie za pomoc, mam nadzieje ze maja troche wolnego czasu Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS