Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam dobrego tłumacza

07-28-2016, 09:08 AM
Szukam dobrego tłumacza
Siemka. Weźcie mi coś powiedziecie. Potrzebny mi jest tłumacz. Dobry tłumacz. No i żadnego nie mogę znaleźć, a przetrzepałem już chyba wszystkiego dostępne mi źródła. No i nie mogę naleźć. Tłumaczenia czekają i leżą, a ja szukam i nic. Po prostu jest jakaś masakra. Tak mi się zawsze wydawało, że takich tłumaczy to jest zawsze wszędzie sporo, w końcu filologie różne kończy wielu studentów, a tu nic. Nie ma. Ech. Aż brak mi słów. Może Wam się uda coś ciekawego mi polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-28-2016, 09:49 AM
Szukam dobrego tłumacza
Kolego nie wiem, jak Ty tego szukasz, ale tłumaczy to jest pełno Big Grin Zwłaszcza jak wejdziesz do internetu, to sobie zobaczysz, że wszędzie się oni ogłaszają. No ale jak nie możesz znaleźć, to może nam się uda coś dla Ciebie tutaj znaleźć ciekawego rzeczywiście Smile
07-28-2016, 11:36 AM
Szukam dobrego tłumacza
Ech no ja wiem, że jest ich pełno, ale te oferty mają beznadziejne. Chodzi mi o to, że potrzebuje zrobić tłumaczenie kart charakterystyki i po prostu chcę, żeby to było zrobione dobrze i bez żadnych problemów. No i właśnie nie mogę znaleźć nikogo, kto to zrobi. Może Wy tu znacie więcej ludzi na świecie i mi możecie kogoś zrobić.
07-28-2016, 01:29 PM
Szukam dobrego tłumacza
Myślę, że dobry tłumacz języka angielskiego sobie poradzi ze wszystkim co mu dasz. Nawet te Twoje karty, chociaż nie mam pojęcia co to jest. Tongue
07-28-2016, 03:40 PM
Szukam dobrego tłumacza
Widzisz, a ja bym chciał, żeby właśnie tłumacz wiedział, co to takiego jest i jak to ma wyglądać Wink
07-28-2016, 03:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-13-2017 10:52 PM przez notariusz.)
Szukam dobrego tłumacza
Spróbuj w takim razie może wejść na tą stronę tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-pisemne Ci tłumacze mają obecnie opinię jednych z najlepszych, więc podejrzewam, że oni będą się na rzeczy dobrze znali
07-28-2016, 04:12 PM
Szukam dobrego tłumacza
No i właśnie o to mi chodził. Wreszcie <3 Dziękuję
07-28-2016, 04:26 PM
Szukam dobrego tłumacza
Cieszę się, że Ci pomogłem i reszcie masz to, czego szukałeś.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS