Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stolarka do nowo wybudowanego domu

09-02-2016, 07:29 AM
Szukam sprawdzonego dostawcy okien i drzwi. Mam trochę zleceń i jestem w stanie doprowadzić do stałej współpracy. Szukam firmy z ambicjami i dobrymi produktami Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 08:58 AM
Zainteresuj się nowymi drzwiami Delta Bytom. Firma ze śląska i ma w swojej ofercie produkty najlepszych producentów. Dodatkowo z tego co widziałem na stronie to mają swoją ekipę montażową więc bez problemu powinieneś się z nimi dogadać Smile
09-02-2016, 10:03 AM
Dla mnie robiła zabudowę wnęki bytomska firma i jestem mega zadowolona bo jakość tego wszystkiego jest o niebo lepsza niż to co oferowali inni wykonawcy. Firma sama w sobie bardzo profesjonalna i mają naprawdę duży wachlarz usług Smile Dla mnie bomba Big Grin
09-02-2016, 10:54 AM
No to jest ta sama firma co mówiłem wcześniej, co produkuje okna na Śląsku. W sumie szczerze to nie ma się nad czym zastanawiać, poczytaj opinie klientów firmy to nie będziesz zaskoczony dlaczego tak to polecamy Wink
09-02-2016, 12:50 PM
Widzę właśnie że się wszyscy uparli na tą firmę Smile widziałem ich realizacje na stronie i bardzo mi się podobają więc myślę że bez problemu mógłbym to pokazać klientom. Jestem tylko ciekawy jaki będzie tego odbiór bo naprawdę nie jest łatwo zaspokoić potrzeby klientów.
09-02-2016, 01:56 PM
To ty już chyba najlepiej wiesz z kim współpracujesz Big Grin Ja raczej biorę się za mniejsze projekty i nie tak zaawansowane. Mimo wszystko zauważyłem ostatnio trend na takie wariacje Big Grin
09-02-2016, 04:32 PM
Kupowałam u nich drzwi do domu. Mega spoko podejście bo okazało się że drzwi były uszkodzone i w tym samym dniu przyjechały nowe i zostały zamontowane. Nie wszystkich stać na takie zaangażowanie. Pozdrawiam i udanych negocjacji xd
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS