Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stoisko wystawiennicze

01-31-2017, 03:16 PM
Stoisko wystawiennicze
Witam wszystkich użytkowników. Nie macie może obycie kto może wykonać projekt i zrealizo-wać go jeśli chodzi o stoisko wystawiennicze? Zależy mi na szybkiej realizacji, ciekawym pomy-śle no i żeby nie było aż tak drogo. Doradźcie co i jak, pa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 04:51 PM
Stoisko wystawiennicze
Co można ci doradzić? Chyba tylko to, abyś zgłosił się do jakiejś firmy reklamowej. Ja nie mia-łem okazji korzystać z usług takiej firmy.
01-31-2017, 06:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 08:33 PM przez notariusz.)
Stoisko wystawiennicze
Cześć. Wiem mniej więcej o co ci chodzi. Stoiska wystawiennicze na targach pracy, czy tam in-nych. Fajnie to wygląda, jak mają takie stanowiska w pełni zaprojektowane. Mój brat tez takie coś zamawiał i wykorzystał firmę versus-targi.pl/. Wykonali mu rollupy, standy, ale tak-że i zaprojektowali nieduży kącik dla klienta, który mógł kawę wypić.
01-31-2017, 07:34 PM
Stoisko wystawiennicze
takie stanowiska to musi być coś, swoją drogą jaką wyobraźnię trzeba mieć, aby tworzyć takie dzieła?!
01-31-2017, 07:59 PM
Stoisko wystawiennicze
Hej. Jeśli mogę się wtrącić w dyskusję to poradziłabym ci firmę Versus. Bardzo ciekawie podcho-dzi do projektowania stoisk. Mają świetnego grafika. Na takich stanowiskach nie tylko tło, ale też i światło gra pierwsze skrzypce.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS