Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stały rozwój restauracji

09-14-2016, 11:17 AM
Stały rozwój restauracji
Hej. Witam serdecznie. Jak pewnie dobrze wiecie, jakiś czas już tutaj mnie nie było, ale wracam, bo mam sprawę, którą bym chciała jakoś w miarę sprawnie i pozytywnie rozwiązać. Chodzi mi o to, że moja restauracja się dość dobrze rozwija, ale jakoś mam wrażenie, że osoby, które w niej pracują, niekoniecznie dobrze sobie radzą. Chciałabym, takie mam marzenie, żeby to wszystko, ten cały mój dorobek jakoś lepiej prospeorwał. Nie wiem czy ja mam się szkolić, czy pracowników szkolić… Ech…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2016, 12:11 PM
Stały rozwój restauracji
Nic nie stoi na przeszkodzi, żebyś się szkoła i Ty, i Twoi pracownicy. Na stronie http://bitemarketing.pl/2016/04/22/szkol...la-horeca/ możesz sobie znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji na temat takich szkoleń. Moim zadaniem zawsze warto w to inwestować, bo się można bardzo wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć, które potem wykorzystywane są w praktyce. Ja też lubię często się szkolić
09-14-2016, 02:14 PM
Stały rozwój restauracji
No masz rację. Może rzeczywiście wszystkich nas wyślę na szkolenie zobaczę, co z tego wyjdzie. Też lubie szkolenia, ale jak są takie, które rzeczywiście coś tam wnoszą i jakąś wiedzę dają. Bo czasami jest tak, że się idzie, niczego się człowiek nie dowiaduje, a kasa idzie i jest potem problem tylko z tym, że się załuje
09-14-2016, 02:43 PM
Stały rozwój restauracji
Załować na pewno nie będziesz. Ja się trochę zajmuje marketingiem dla hoteli i doskonale wiem, jak to wygląda, bo też często chodzę na wszelkie takie różne eventy, podczas których się dowiaduje wielu ciekawych rzeczy
09-14-2016, 04:02 PM
Stały rozwój restauracji
Jeszcze możesz wejść koleżanko na http://bitemarketing.pl/2016/04/24/strat...stauracji/ i tam sobie popatrzeć na różnego rodzaje stategie marketingowe, które Ci pomogą w rozwoju Twojej restauracji
09-14-2016, 06:04 PM
Stały rozwój restauracji
No dobra. Wszystko to o czym mówiecie wezmę sobie do serca i zoabcze na tej stronie bitemarketing.pl co mogę sobie załatwić
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS