Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skomplikowane zlecenie

03-22-2016, 11:57 AM
Skomplikowane zlecenie
Wprowadzamy nowy produkt na rynek, który przechodzi obecnie intensywną akcję marketingową. Chcemy go także zaprezentować w czasie wystawy regionalnej, a do tego potrzebujemy nietypowe stanowisko targowe. Są może jakieś firmy, który zajmują się takimi projektami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-22-2016, 01:55 PM
Skomplikowane zlecenie
Na myśl przychodzi mi zakład stolarski, który znajdziesz na stronie http://zakladstolarskipigla.pl/. Z tego co wiem, to zrealizowali wiele zamówień na nietypowe stoiska. Najważniejsze, żeby przekazać im wszystkie wytyczne, a myślę, że będziecie zadowoleni.
03-22-2016, 04:03 PM
Skomplikowane zlecenie
Dobre stoisko targowe musi przetrwać nie tylko jedną imprezę. Zazwyczaj ma starczyć na dłużej, więc musi być solidnie wykonane. Polecam usługi tej firmy, o której pisze kolega. Znam tę firmę od wielu lat i wiem, że stać ich na bardzo wiele.
03-22-2016, 06:38 PM
Skomplikowane zlecenie
Zgadza się, wykonują najlepsze stoiska targowe Poznań obsługują najczęściej ze względu na obecność dużych, międzynarodowych targów. To dało im sporą przewagę na pozostałą konkurencją, której wiele brakuje do osiągnięcia tak wysokiego poziomu.
03-22-2016, 07:22 PM
Skomplikowane zlecenie
Swoją drogą zawsze zastanawiam się jak powstają takie konstrukcje. Przecież nie wszystkie mogą być produktami liniowymi, a wiele z nich trzeba wykonać według wskazań klienta. Faktycznie zakłady stolarskie to najlepsze miejsce do wykonania takiego zlecenia. Poprawki można wprowadzać na bieżąco.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS