Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przezbrojenie – ile kosztuje ?

01-07-2016, 10:12 AM
Witam, tak jak w temacie zastanawiam się ile kosztuje przejście na nowy gaz bo chyba najwyzszy czas. Troche mi to zajelo ale w ogole się nie zajmowalem domem kiedyś a teraz jak ojciec nie żyje to jestem powiedzmy takim gospodarzem. Słyszałem że wymiana gazu w Poznaniu to lepiej z kimś znajomym bo kasują ostro. No ale pewnie jak we wszystkich duży miastach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 11:11 AM
A ty jesteś z poznania?????
01-07-2016, 02:10 PM
Obczaj sobie Mikas, oni mają taką reklame: armatura wodna Poznań. Salon na 28 czerwca 1956, od lat w tym samym miejscu. To są tacy fachowcy że można zaufać, nie tam żadne cwaniaczki za pięc złoty. Możliwe że przez to trochę więcej biorą za usługe, ale jak chesz mieć dobrze zrobione i bezpiecznie to zdecydowanie polecam. I to polecam każdemu, najbardziej wybrednemu
01-07-2016, 03:59 PM
Ło kurczę, ci to czego nie mają w tym sklepie?! http://www.mikas.com.pl/akcesoria_turystyczne.html Zaraz chyba złożę zamówienie, bo poza sezonem na pewno taniej można coś wyhaczyć.
01-07-2016, 05:20 PM
Ale w sensie że co? Butla gazowa cię dziwi? Zazwyczaj takie sklepu mają taki duży rozrzut różnych elementów, od gazu począwszy, instalacje wodne, grzejniki, armatura i na właśnie turystyce skończywszy. Takie czasy, że trzeba dywersyfikować żeby kleinta zdobyć i wszystko musi być w jednym miejscu.
01-07-2016, 07:08 PM
Zapraszam. Kiedyś pracowałam w tym sklepie i jest naprawdę na poziomie. Obsługa klienta jak na te branże to jest naprawdę pozytywne zaskoczenie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS