Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z seksem

12-28-2015, 12:43 PM
Problemy z seksem
Witajcie moi drodzy. Postanowiłem tu napisać, bo mam ogromny jak mi się wydaje problem. Bardzo lubimy z moją małożnką seks, czasami nawet lubimy jakieś tam perwersyjne zabawy, ale co z tego, jak z ja nie mogę wytrzymać. Dochodzę bardzo szybko i zabawa się kończy, a żona niedopieszczona. Nie wiem już, co robić, boje się, że wreszcie i ona nie wytrzyma, już ledwo chyba to znosi. Jak wy sonie radzicie z takimi problemami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-28-2015, 02:11 PM
Problemy z seksem
Cześć. No ja to się chyba mogę wypowiedzieć jako ekspert. Od zawsze miałem problem z erekcją i za wszelką cenę chciałem coś zrobić. Ale im bardziej się spinałem, tym gorzej było. Na szczęście obecnie bardzo łatwo jest przedłużyć erekcję i to wcale nie trzeba się jakoś specjalnie starać. Znajomy mi polecił jeden środek i od tego czasu używam tego cały czas i i stałem się długodystansowcem, więc nie mamy problemu z tym, że ja kończę za wcześnie, a żona jeszcze potrzebuje czasu i jest pozostawiona sama sobie.
12-28-2015, 04:32 PM
Problemy z seksem
Całkowicie się zgadzam. Też mnie to gnębiło bardzo długo, ale na szczęście da się coś z tym zrobić. Te środki są całkiem fajnie, niedrogie i bardzo skutecznie, a warto chyba popróbować i cieszyć się lepszym życiem seksualnym. No i żona będzie zadowolna i Ty, więc naprawdę spoko opcja.
12-28-2015, 05:49 PM
Problemy z seksem
Jak tak polecacie, to na pewno zaraz będę próbował. Dzięki jeszcze raz za podzielenie się waszymi doświadczeniami.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS