Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem ze zdrowiem!

09-19-2016, 08:17 AM
Problem ze zdrowiem!
Cześć. Zauważyłem, że sporo osób w dzisiejszych czasach, gdy ma jakieś problemy ze zdrowiem to je bagatelizuje. Mówię na przykładzie moich rodziców. Mama ma poważne kłopoty zdrowotne, tata nie lepszy i jakoś nic z tym nie robią.. a Wy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2016, 09:45 AM
Problem ze zdrowiem!
Ja nie widzę nic złego w dbaniu o własne zdrowie. Wręcz przeciwnie, ostatnio mamie zamawiałam też specjalne ochronne majtki, które są jej bardzo potrzebne.. a dodatkowo zamówiłam jeszcze m.in. władkę laktacyjną dla siebie również. Także ja bardzo dbam o zdrowie, swoich domowników również. Zresztą wydaję mi się, że każdy z nas powinien dożyć sędziwych lat w jak najlepszym stanie zdrowotnym.
09-19-2016, 11:01 AM
Problem ze zdrowiem!
Ja też osobiście nie lubię jak ktoś bagatelizuje swoje zdrowie.. nawet potem tacy ludzie nie wiedzą, jakie poważne powikłania z takich zaniedbań się pojawiają. Ostatnio kupiłam sobie specjalne przeciwżylakowe podkolanówki, żeby radzić sobie jakoś ze swoimi żylakami i bardzo mi pomagają. Na pewno nie będę siedziała na tyłku i nic nie robiłą w kierunku swoich problemów!
09-19-2016, 01:27 PM
Problem ze zdrowiem!
Dokładnie, ludzie nie potrafią nawet kupić sobie waty bawełniano-wiskozowej , gdy potrzebują. Mówię to na przykładzie mojej siostry, która jest często chora i na wszystko mówi, że trudno, raz się żyje itp.. mega mnie to irytuje.
09-19-2016, 04:15 PM
Problem ze zdrowiem!
Życie to jest indywidualna sprawa każdego. Każdy robi to co mu się podoba i uznaje za słuszne.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS