Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję ortodonty na gdańskim Wrzeszczu

12-27-2016, 01:47 PM
Witam, poszukuję sprawdzonego gabinetu ortodontycznego dla mojego dziecka. Chcemy założyć mu aparat na stałe, na górne i dolne zęby i dlatego tez bardzo proszę o polecenie jakiegoś miejsca tego typu zlokalizowanego w Gdańsku Wrzeszcz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-27-2016, 02:43 PM
Czy nie lepiej jest zakładać najpierw np. na górę, a dopiero po jakimś czasie drugą część? To musi być strasznie utrudniające jedzenie gdy ma się druty i u góry i na dole…
12-27-2016, 04:13 PM
Mnie się wydaje, że lepiej wszystko od razu. Aparat boli przez jakiś czas, później się to stabilizu-je, więc chyba lepiej cały ból od razu wziąć na siebie i mieć z głowy.
12-27-2016, 04:26 PM
Dziewczyny nie mam pojęcia jak jest lepiej, myślę, że w tej kwestii decyzję pomoże podjąć mi specjalista, którego tutaj szukam. Więc jakby ktoś był w stanie mi polecić sprawdzony gabinet ortodontyczny to będę bardzo wdzięczna, bo po to właśnie zaczęłam ta dyskusję…
12-27-2016, 04:42 PM
Ja swoim dzieciakom zakładałam aparaty w Mediss – gabinety stomatologiczne i ortodontyczne na Wrzeszczu w Gdańsku. Mają profesjonalną załogę specjalistów, nowoczesny sprzęt i naprawdę fajne podejście do dzieci. http://dentysta-gdansk.com/uslugi/ortodoncja/ tu na tej stronie masz różne dodatkowe informacje na temat usług ortodontycznych jakie mają w swojej ofercie i trochę podstawowych informacji z czym to się w ogóle je i na czym polega, co może się przydać jeśli pierwszy raz masz styczność z zakładaniem aparatu u kogokolwiek.
12-27-2016, 06:31 PM
O, fajnie! Dziękuję bardzo, spojrzę sobie zaraz co i jak. A jak wygląda u nich kwestia cen?
12-27-2016, 07:37 PM
Ceny mają bardzo przyzwoite i adekwatne do jakości świadczonych usług jak najbardziej, nic wy-górowanego.
12-27-2016, 08:04 PM
Okej, to świetnie. Dziękuję bardzo za polecenie!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS