Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poprawa bezpieczeństwa danych

08-25-2016, 11:37 AM
Witam. Podejrzewam, że u Was wszystko jest w porządku, jak zawsze, ale mimo tego i tak zapytam. Co u Was? Big Grin U mnie okej, ale w firmie trochę nie halo. Mamy problem z danymi osobowymi. Znaczy pracownicy uważają, że wszystko jest w porządku, ja natomiast twierdzę, że nie jest i trzeba podjaćjakeiś kroki, żeby im pokazac, że jednak powinni być bardziej ostrożni i że potrzeba zmian w ich podejściu. Nie do końca też jestem peiwne czy infrmatyk dobrze zabezpiecza naszą sieć i dostęp do danych. Jak się ktoś do tego dobierze, to koniec, idziemy z torbami. Jak to mogę sprawdzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-25-2016, 01:25 PM
Ale co sprawdzić? Bezpieczeństwo tych danych? Bardzo prosto. Wystarczy zrobić audyt ochrony danych i się wtedy dowiesz. Teraz są takie firmy, które robią ten audyt wielopoziomowo i dosłownie wszystko Ci sprawdzą. Zarwno dane papierwe, wszystkie szafy, pracowników, ale też całą sieć IT są w stanie Ci przeskanować i zobaczyć czy są jakies newralgiczne miejsca, która będą łatwo dostępne w razie jakiegoś ataku. Po prostu zamów coś takiego, dostaniesz raport i Twoim prcownikom się oczy otworzą, że jednak trzeba uważac
08-25-2016, 03:40 PM
O to jest właśnie rozwiązanie, jakiego szukam. A taki audyt to kto mi może zrobić? Są jakieś firmy, które się tym zajmują? I mówią też potem co można zrobić żeb to bezpieczeństwo zwiekszyc? Byłbym czymś takim zainteresowany , bo naprawdę mi zależy na tym, żeby wszystko było okej
08-25-2016, 05:32 PM
Polecałbym wejść na stronę abi-szczecin.pl i tam zobaczyć, bo oni się właśnie specjalizują w robieniu takich audytów. I ogólnie ochronę wszysich danych można im powierzyć
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS